ZaadoptujFaceta Download

Sklep z facetami. Tak pokrótce można wyjaśnić metodę działania serwisu randkowego ZaadoptujFaceta. Aplikacja w ciekawy sposób pozwala na flirtowanie i kojarzenie w pary (głównie) młodych ludzi. Na czym polega?

ZaadoptujFaceta - jak to działa?

Serwis skierowany jest dla pań, które szukają idealnego kandydata na swoją druga połówkę, wyjście do kina czy krótką znajomość. W odróżnieniu od zwykłych serwisów, ZaadoptujFaceta działa na zasadzie sklepu. Rejestrujący się mężczyźni tworzą konto, które ma reklamować ich najlepsze cechy i umiejętności. Kobiety przeglądając aplikację mogą oglądać oferty według kategorii (Styl, Hipsterzy, Podróżnicy, Kino itp.), hashtagów czy zdjęć. Po wybraniu osoby, która je interesuje, mogą zgłosić chęć nawiązania kontaktu. Dostępne są również inne modele przeglądania ofert randkowych jak chociażby osoby, które mieszkają w okolicy.

ZaadoptujFaceta wymaga oczywiście założenia konta. W przypadku płci męskiej będzie to budowanie całego profilu ze zdjęciami, szczegółowymi informacjami na temat zainteresowań, umiejętności itp. W przypadku dziewczyn założenie konta ogranicza się do podania podstawowych danych i zdjęcia. Następnie można przejść do flirtowania z poziomu wbudowanego w aplikację komunikatora, przesyłać powiadomienia czy po prostu umówić się na randkę. Ciekawą opcją jest również możliwość oceniania "towaru" i przesyłania opinii.