iOS 7 Skin Pack Download

iOS 7 Skin Pack to zestaw, który pozwala zmienić wygląd systemów Windows 7, 8 oraz 8.1 na kompozycję wzorowaną na iOS 7. Paczka zmienia wygląd okien, ikon, kursorów, a także dźwięki i tapety. Co więcej, zmienia się nieco układ elementów, który w tym wypadku jest wzorowany na systemie OS X z komputerów Mac.

Pasek zadań zostaje przesunięty do górnej części ekranu, natomiast na dole pojawia się dock z ikonami (ikony wzorowane na iOS 7). Na docku możemy umieszczać ulubione aplikacje, a także wyświetlać podgląd i listę uruchomionych programów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby tworzyć tzw. stacks, czyli stosy ikon, które rozwijają się po kliknięciu.

Kolejną nowością jest umieszczenie aplikacji wzorowanej na LaunchPadzie znanym z OS X. LaunchPad to aplikacja, która - w skrócie - jest programem uruchamiającym, wyświetlającym ikony ulubionych aplikacji na życzenie. Można go aktywować klikając w odpowiednią ikonę w docku lub uaktywnić gorący narożnik, który wyświetli LaunchPada na ekranie po najechaniu kursorem myszy. LaunchPad pełni funkcję swego rodzaju pełnoekranowego menu start, które jest wzorowane stylistycznie na iOS 7.

Warto także wspomnieć o funkcji dashboardu, czyli tablicy z widżetami. Po aktywacji dashboardu wyświetlony zostanie nowy ekran, na którym możemy mieć przypięte widżety pogodowe, finansowe, kalkulator oraz mnóstwo innych elementów.

iOS 7 Skin Pack występuje w wersji zarówno dla Windows 7 jak i Windows 8 / 8.1. Należy upewnić się, że pobrana wersja jest zgodna z zainstalowanym na naszym komputerze systemem. Zaleca się również wykonanie punktu przywracania w Windowsie na wypadek, gdyby ewentualna deinstalacja pozostawiła jakieś ślady.