Sublight Download

Sublight to niewielki i bardzo prosty w obsłudze program, za pomocą którego pobierzemy z sieci napisy do filmów, seriali, programów telewizyjnych etc. Narzędzie poradzi sobie z pobraniem napisów w niespełna 50 różnych językach, w tym oczywiście po polsku.

Interfejs użytkownika charakteryzuje się dużą prostotą i jest wygodny w obsłudze, zaś jego stylistyka może przypominać wygląd systemu Windows 8. Program oprócz podstawowej opcji wyszukiwania napisów w sieci, pozwala również tworzyć biblioteki filmów, publikować w sieci własne lub poprawione napisy etc.

Główna funkcja programu Sublight, czyli wyszukiwarka napisów, działa na kilka różnych sposobów. Użytkownik może po prostu wpisać tytuł filmu lub serialu, choć o wiele wygodniejszą i lepiej działającą alternatywą jest wybranie konkretnego pliku z filmem, do którego mają zostać pobrane napisy. Taki sposób pozwala na wyszukanie napisów, które będą idealnie pasowały do konkretnej wersji.

Oprócz tego użytkownicy mogą wybrać preferowany język napisów, odcinek serialu, do którego napisy mają zostać wyszukane, rok produkcji etc. Po instalacji, Sublight może zintegrować się z powłoką systemową oferując wsparcie dla najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych dostępnych w sieci. Do poprawnego działania niezbędna jest bezpłatna rejestracja konta użytkownika. Co prawda wersja darmowa posiada kilka ograniczeń, ale nie przeszkadzają one w pracy z programem.