Kadrowiec Download

Kadrowiec to darmowe rozwiązanie umożliwiające prowadzenie osobistych kartotek zatrudnionych osób. Aplikacja zawiera wszystkie opcje wymagane do prowadzenia kompleksowej obsługi kadr i płac.

W programie możemy prowadzić różnego rodzaju kartoteki - pracowników, stanowisk i etatów w firmie oraz sprzedawców. To trzy główne kartoteki, ale nie zabrakło również dodatkowych, takich jak kartoteki związane z wykształceniem, kartami pracy, absencją, historią pracy, językami obcymi czy też kursami i szkoleniami. Wszystkie dane możemy odpowiednio filtrować i wyszukiwać, jak również wykonywać na nich takie operacje, jak tworzenie wykresów, arkuszy czy eksportowanie do innych formatów (np. XML).

Użytkownik może także tworzyć raporty definiowanie, co pozwala w szybki sposób wyciągnąć z bazy danych interesujące nas konkretne informacje. Wystarczy zdefiniować nowy raport, ustawić odpowiedni temat, nazwę raportu oraz określić kolumny, na podstawie których raport będzie tworzony.

Kadrowiec pozwala na budowanie listy płac, sporządzenie deklaracji podatkowej oraz ZUS, jak również listę przelewów, wynagrodzeń czy też ubezpieczeń.