PhotoStage Slideshow Producer Professional Download

PhotoStage Slideshow Producer to aplikacja, która pozwala na łatwe i szybkie wykonanie profesjonalnego filmu w oparciu o slideshow. Program tworzy i zapisuje pokaz slajdów przy wykorzystaniu zdjęć, filmów oraz podkładu dźwiękowego, a następnie pozwala zapisać utworzony projekt do formatu filmowego AVI, ASF, WMF lub wypalić bezpośrednio na płytę DVD w formacie kompatybilnym ze stacjonarnymi odtwarzaczami.

Interfejs aplikacji przypomina nieco programy do profesjonalnej obróbki video, przy czym w wypadku Photostage Slideshow Producera został on odpowiednio odchudzony w taki sposób, aby zostawić tylko najpotrzebniejsze funkcje. Ekran programu podzielono na trzy najważniejsze obszary – okno zarządzania plikami wykorzystywanymi w projekcie, okno podglądu oraz okno ścieżki, na której ustawiamy nasze pliki.

Praca z programem jest prosta i przyjemna  - proces tworzenia filmów ogranicza się do zaimportowania plików, które chcemy wykorzystać, dodania ich w odpowiedniej kolejności na ścieżkę oraz ustawienia odpowiednich efektów przejść pomiędzy nimi. Dodatkowo możemy dodać ścieżkę dźwiękową w postaci muzyki jak również nagrać własny komentarz do filmu za pomocą mikrofonu.

Warto zwrócić uwagę na imponującą ilość efektów przejść pomiędzy poszczególnymi zdjęciami jak również na spore możliwości w zakresie obróbki zdjęć – wszystkie dodane do programu obrazki możemy retuszować, zmieniać im kolory, nasycenie, jasność, kontrast oraz nadawać artystyczne efekty. Z kolei efektów przejść pomiędzy obrazkami znajdziemy kilkadziesiąt, a ich dodawanie jest bajecznie proste, gdyż jedyne co musimy zrobić, to zaznaczyć wybrane zdjęcie na osi ścieżki, a następnie z listy wybrać odpowiedni efekt.