Any Video to DVD Converter and Burner Download

Any Video to DVD Converter and Burner, to jak sama nazwa wskazuje, narzędzie, które pozwoli nam przekonwertować każdy materiał wideo zapisany na komputerze do formatu DVD, a następnie wypalić go na płycie w taki sposób, żeby był kompatybilny ze stacjonarnymi odtwarzaczami podłączonymi do telewizora. Narzędzie wspiera wiele różnych formatów wideo, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o kompatybilność swoich filmów z programem.

Interfejs programu jest intuicyjny, a całość bardzo prosta w obsłudze. Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukaże się okno, w którym znajdziemy pasek nawigacyjny z funkcjami programu, listę dodanych filmów do przerobienia, podgląd materiału oraz pasek z wyborem nagrywarki. Wystarczy wybrać funkcję Add Videos i wskazać jeden lub więcej plików filmowych na dysku, a program doda je na listę i wyświetli informację o ilości zajmowanego miejsca na płycie. Wraz z dodawaniem materiałów możemy na bieżąco monitorować ilość wolnej przestrzeni na płycie DVD (do wyboru symulacja pojemności płyty jedno- i dwuwarstwowej).

W programie znajdziemy także funkcję Subtitle, która pozwala na dodanie i wtopienie napisów. Wystarczy wybrać plik z napisami oraz wybrać czcionkę i jej rozmiar. Ciekawą funkcją jest również Clip, dzięki której możemy wyciąć konkretny fragment filmu, który chcemy nagrać. Wystarczy zaznaczyć miejsce startowe oraz końcowe na podglądzie, a program automatycznie obliczy nowy rozmiar i długość naszego materiału.

Opcje programu umożliwiają dostosowanie bardziej dokładnych ustawień odnośnie nagrywanych filmów. Możemy wybrać format docelowy (NTSC lub PAL), zdefiniować ręcznie bitrate jak również rozkazać programowi tworzenie rozdziałów co określoną ilość czasu.