Ksnipe Submitter Download

Ksnipe Submitter to program do budowania zaplecza SEO stron internetowych, dzięki czemu zajmują lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Program pozwoli lepiej wypromować stronę dzięki wykorzystaniu wszystkich popularnych i efektywnych metod używanych na co dzień przez profesjonalistów zajmujących się SEO.

Ksniper Submitter jest systemem do automatycznego budowania linków zwrotnych (backlinks) na podstawie określonych słów kluczowych. Program potrafi sukcesywnie dodać linki zwrotne do naszych stron dzięki nadsyłaniu informacji o stronie do społecznościowych portali katalogujących ulubione strony (Digg, Reddit), przypisywaniu zawartości strony do odpowiednich katalogów oraz budowaniu kanałów RSS. Innymi słowy, Ksnipe Submitter jest potężnym narzędziem do nadsyłania artykułów i treści, pokrywającym wszystkie aspekty budowania wysokiej jakości zaplecza SEO w postaci linków zwrotnych, dzięki którym strona staje się coraz popularniejsza i lepiej indeksowana przez wyszukiwarki.

Aplikacja automatycznie zajmie się całą pracą związaną z promocją naszej strony. Obsługuje wszystkie popularne sposoby do budowania zaplecza strony na podstawie blogów, katalogów, kanałów RSS oraz wielu innych, co pozwala użytkownikom zaoszczędzić mnóstwo czasu na wykonywaniu tych prac manualnie. Ksnipe potrafi automatycznie zmienić informacje o użytkowniku, przełączyć się na inne proxy czy też odświeżyć kod captcha. Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z funkcji pisania własnych skryptów, dzięki czemu istnieje możliwość rozbudowania programu o dodatkowe funkcje związane z promocją SEO naszego portalu.