KaraokeKanta Download

KaraokeKanta to aplikacja do odtwarzania plików karaoke w formacie MID i KAR. Program został stworzony z myślą o użytkownikach próbujących swoich sił w śpiewaniu w domowym zaciszu, jak również w klubach karaoke. Dzięki sporej ilości funkcji program w pełnej wersji nadaje się do zastosowań w lokalach z karaoke.

KaraokeKanta radzi sobie z najpopularniejszymi formatami, w których zapisane są piosenki do zaśpiewania. Poza plikami KAR oraz MID, KaraokeKanta obsługuje także karaoke w formacie MP3, WMA, CD+G, KOK oraz LRC. Nasze sesje karaoke możemy nawet nagrywać do formatu WAV.

Interfejs programu na początku może się wydawać nieco zagmatwany, ale wystarczy poświęcić mu chwilę, aby zapoznać się ze wszystkimi funkcjami. Poza głównym ekranem z tłem / teledyskiem i tekstem piosenki, w dolnej części znajdziemy kilka pasków narzędzi. Możemy dzięki nim zmieniać jakość nagrywania, tempo piosenki oraz ton. Dzięki specjalnemu systemowi głosów użytkownik może załadować do odtwarzania nagraną wcześniej ścieżkę z czymś śpiewem, a następnie zaśpiewać piosenkę od nowa wraz z nagranym głosem.

W panelu znajdziemy także dużo opcji związanych z katalogowaniem naszych piosenek. Możemy tworzyć własne playlisty i układać piosenki do karaoke w ulubionej kolejności, ale możemy także przeglądać naszą kolekcję za pomocą rozwijanej listy, której zawartość ograniczamy poprzez wybranie pierwszej litery nazwy wykonawcy. Ulubione piosenki możemy także przypisać do liczb, a następnie aktywować przez kliknięcie w odpowiedni numer - w podobny sposób, jak na pilocie do telewizora.

Aplikacja współpracuje także z kartami video zamontowanymi w komputerze, dzięki czemu możemy korzystać z KaraokeKanta na dużym TV, co okaże się z pewnością przydatne w lokalach lub podczas większych imprez.