Lyrics4You Download

Lyrics4You jest wyjątkową pozycją na rynku oprogramowania rozrywkowego, która umożliwia zabawę w karaoke przy pomocy zwykłego komputera. Lyrics4You potrafi zsynchronizować i wyświetlić teksty piosenek do muzyki zarówno w formacie MIDI, KAR, MP3 i OGG.

Dzięki Lyrics4You masz możliwość sprawdzenia swojego talentu wokalnego. W łatwy sposób można nagrać swój głos i odtworzyć go wraz z zsynchronizowaną piosenką. Dla nagranego głosu można dodać specjalne efekty audio, jak np. echo i chorus. Zarówno dla plików w formacie MIDI jak i MP3/OGG masz możliwość dostosowania tonacji piosenki do własnego głosu. Przy plikach MP3 i OGG można spróbować funkcji usunięcia wokalu.

W przypadku formatu MIDI masz pełną kontrolę nad 16-oma kanałami MIDI. Można manipulować poziomem głośności, balansu oraz zmieniać instrument dla każdego z aktywnego kanału. Teksty piosenek mogą być wyświetlane w trybie pełnoekranowym z wykorzystaniem funkcji wielu monitorów lub odbiornika TV w czasie rzeczywistym. Czcionkę tekstu oraz tło można w dowolny sposób zmieniać, korzystając z jednego z wielu trybów wyświetlania.

W Lyrics4You tworzenie tekstu karaoke jest wyjątkowo łatwe. Całość odbywa się w czasie rzeczywistym co umożliwia nam na bieżąco obserwować rezultaty wprowadzanych zmian. Tekst karaoke można zapisać do oddzielnego pliku lub zachować go bezpośrednio w pliku audio. Lyrics4You poza wymienionymi zaletami jest także w pełni funkcjonalnym odtwarzaczem plików audio z wbudowaną playlistą, posiadającą możliwość sortowania, przesuwania elementów, a także z edytorem tagów ID3v1, ID3v2 i OGG.