Nikon View Download

Nikon View to darmowy program do przeglądania, katalogowania i podstawowej obróbki zdjęć przeznaczony dla posiadaczy aparatów fotograficznych marki Nikon.

Oczywiście oprogramowanie Nikon View wspiera wszystkie dostępne na rynku modele aparatów fotograficznych Nikon od D1 x3 po wszystkie, nawet kompaktowe modele z serii Coolpix. W najnowszej wersji oprogramowania wprowadzono nowoczesny i przejrzysty interfejs graficzny, z obsługą którego poradzi sobie nawet początkujący użytkownik i amator fotografii.

Program Nikon View składa się z trzech głównym segmentów. Pierwszym z nich jest Image Transfer, który uruchamia się automatycznie zaraz po podłączeniu kompatybilnego urządzenia lub dysku zewnętrznego w postaci pamięci w aparacie, karty, czytnika kart etc. Narzędzie to w prosty i jasny sposób organizuje zrzut wszystkich pozycji oraz umieszcza wszystkie pliki w wybranych przez użytkownika folderach.

Kolejnym narzędziem w programie jest Nikon Browser, czyli przeglądarka zdjęć z rozbudowanym zestawem funkcji. Do dyspozycji użytkownika oddano między innymi możliwość porządkowania pozycji według wybranych preferencji, jak również funkcje przenoszenia, kopiowania, usuwania odtwarzanie w postaci pokazu slajdów, eksport zdjęć do innych programów etc. Wszystkie zdjęcia możemy również odtworzyć w nowym oknie uruchamiając trzeci segment programu, czyli Nikon View.