Cloud System Booster Download

Cloud System Booster to proste w obsłudze narzędzie do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego Windows. Za pomocą tego programu możemy oczyścić dyski ze zbędnego oprogramowania, śmieci, plików tymczasowych etc.

Za pomocą programu Cloud System Booster oczyścimy dysk ze zbędnych elementów uwalniając wolne miejsce, jak również przyspieszymy uruchamianie systemu operacyjnego Windows. Ciekawym elementem programu jest z pewnością technologia chmury, dzięki której wszelkie aktualizacje i nowe bazy danych udostępniane są na dyskach wirtualnych – po każdej poprawce program poprawia swe działanie i staje się jeszcze bardziej skuteczny.

Program składa się z czterech podstawowych modułów do zwiększania wydajności i optymalizacji systemu Windows. Za ich pomocą możemy na przykład oczyścić dysk ze zbędnych plików zwalniając nawet kilka GB powierzchni, naprawić rejestr systemowy i przyspieszyć pracę całego komputera. Oprócz tego za pomocą programu Cloud System Booster zlikwidujemy usterki w zainstalowanych programach i usługach systemowych.

Interfejs programu Cloud System Booster jest bardzo prosty w obsłudze – użytkownik może skorzystać z prostszego trybu Home lub zaawansowanego Expert. Dla estetów przygotowano możliwość zmiany motywu graficznego, zaś nastawieni na prostotę docenią funkcję optymalizacji jednym kliknięciem myszki.