eTeacher Download

Eteacher 5 to odświeżona wersja jednego z najstarszych polskich programów. Jest to aplikacja usprawniająca naukę na komputerze poprzez zastosowanie techniki ćwiczeniowo-testowej. Poprzez sprawdzony i potwierdzony przez wielu studentów system nauki oparty na dopasowywaniu słów i obrazków, układaniu zdań oraz uzupełnieniu tekstów, program okaże się niesamowicie pomocny przy nauce języków obcych oraz sprawi, że zapamiętywanie słówek oraz konstrukcji gramatycznych będzie czystą przyjemnością.

Wszystkie ćwiczenia, a jest ich ponad 1000, podzielone są na 15 typów, które różnią się od siebie metodą nauki. Użytkownik znajdzie tu klasyczne testy wyboru, porządkowanie zdań, ćwiczenia z nagraniami, obrazkowe testy wyboru i wiele innych. W każdym typie znajduje się mnóstwo ćwiczeń podzielonych na kategorie (np. rodzaje słówek typu Budynki, Muzyka, Owoce, Podróż).

Znajdziemy tu zatem ćwiczenia, w których będziemy przeciągać słowa myszką pod odpowiadające im obrazki lub puste miejsca w tekście, tworzenie zdań na podstawie danych słów oraz wypełnianie luk w artykułach. Zróżnicowana forma nauki pobudza wyobraźnie oraz umożliwia tworzenie skojarzeń, dzięki którym łatwiej zapamiętamy i utrwalimy dany materiał. Nasz postęp w nauce możemy śledzić za pomocą wykresów i statystyk, które wyświetlają średnie wyniki testów oraz historię ocen. 

Dodatkowo program wyposażony jest w słowniczek angielsko-polski oraz podręcznik do angielskiej gramatyki.