Avid Media Composer Download

Avid Media Composer pozwala na szybkie i proste edytowanie materiałów wideo oraz audio. Media Composer jest teraz bardziej otwartym i interaktywnym programem niż kiedykolwiek przedtem, dzięki temu możemy pracować praktycznie z każdym plikiem multimedialnym, zapisanym w każdym formacie. Media Composer jest w stanie pracować także z tymi plikami, z którymi nie są w stanie pracować konkurencyjne aplikacje. Avid Media Composer to aplikacja, która jest wykorzystywana przez profesjonalistów do tworzenia profesjonalnych materiałów wideo, niektóre hity kinowe były wykonane przy użyciu opisywanej aplikacji, za taki stan rzeczy odpowiedzialni są przede wszystkim producenci, którzy starają się sprostać jak największej liczbie wymagań swoich klientów. Dlatego też Avid Media Composer jest teraz natywną aplikacją 64bitową.

Media Composer może pracować z urządzeniami firmy Avid oraz z urządzeniami innych producentów. Aplikacja pozwala nam na tworzenie stereoskopicznych projektów 3D, daje nam do dyspozycji kompletną paletę narzędzi do edycji materiałów wideo. Aplikacja Media Composer jest także w stanie tworzyć ścieżki dźwiękowe w standardzie 5.1 oraz 7.1 bądź też importować je z innych profesjonalnych aplikacji do tworzenia dźwięku.

UWAGA

Aby pobrać wersję trial, na stronie producenta trzeba podać swoje dane, w tym adres e-mail. Link do pobrania pliku wysyłany jest na pocztę e-mail.