Transmute Download

Transmute to bardzo przydatna aplikacja, której zalety z pewnością docenią użytkownicy korzystający z wielu przeglądarek internetowych. W dzisiejszych czasach trudno skupić się tylko i wyłącznie na jednej przeglądarce, ponieważ żadne nie jest idealna i każda posiada swoje unikalne cechy, które nieraz są niezastąpione. Korzystać można z wielu przeglądarek, ale jak efektywnie zarządzać wtedy naszymi zakładkami? Transmute w prosty i szybki sposób przeniesie zakładki z jednej przeglądarki do drugiej. Po co tracić czas i przenosić zakładki ręcznie, z Transmute zajmie nam to dosłownie chwilę.

Interfejs programu jest bardzo prosty. Użytkownik musi jedynie wybrać przeglądarkę, której mają być przeniesione zakładki oraz przeglądarkę, do której chcemy przenieść zakładki – tak to wszystko, resztą zajmie się już program Transmute. Aplikacja obsługuje 13 przeglądarek, tak więc zdecydowana większość użytkowników będzie zadowolona z jej działania. Transmute automatycznie wykrywa foldery z zakładkami, w przypadku wystąpienia problemów możemy określić ich położenie ręcznie.

Transmute działa bardzo sprawnie i szybko, podczas procesu przenoszenia dba nawet o to by usunąć duplikaty zakładek. Zdecydowanie polecamy program Transmute użytkownikom korzystającym z większej ilości przeglądarek internetowych.