CyberGhost VPN Download

CyberGhost VPN umożliwia połączenie się z serwerem VPN z wybranego przez nas kraju, aby zmienć swój adres IP, ukryć swoją tożsamość i odblokować strony oraz usługi internetowe, które są niedostępne w naszym kraju (omijanie blokad regionalnych). Oprócz tego program chroni naszą prywatność i sprawia, że jesteśmy bardziej anonimowi w sieci. Dzięki połączeniu przez serwer VPN sprawiamy wrażenie, jakbyśmy byli rezydentami wybranego kraju - np. po podłączeniu się do VPN w USA sprawimy, że usługi typu Pandora czy Hulu nie będą już od nas odgrodzone blokadą regionalną i zadziałają w Polsce.

Za każdym razem gdy odwiedzasz stronę internetową, zostawiasz na niej informacji o sobie, tak samo dzieje się podczas klikania na jakikolwiek odnośnik na witrynie internetowej. Podczas surfowania po internecie zostawiasz po sobie ślad oraz wiadomości na swój temat. Możesz tego uniknąć ukrywając swoją tożsamość, pomóc w tym może Ci program CyberGhost VPN.

Głównym zadaniem programu CyberGhost VPN jest sprawienie byś był anonimowy podczas surfowania po sieci. CyberGhost VPN ukrywa Twój adres IP, dzięki temu nie będziesz mógł zostać zidentyfikowany. Wszystkie połączenia komputera używającego programu CyberGhost VPN a serwerami aplikacji są szyfrowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa. CyberGhost VPN posiada wiele serwerów, są to miedzy innymi serwery w Niemczech, USA, Holandii, Szwajcarii oraz Ukrainie.