EasyRecovery Professional Download

Czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby ważne dla nas dane, pliki, muzyka, zdjęcia czy filmy zniknęły bezpowrotnie. Niekiedy przytrafi się nam zaznaczyć do usunięcia nieco za dużo lub nie to, co planowaliśmy. O ile pliki wylądowały w koszu, szybko można je odzyskać, ale jeśli skorzystaliśmy z polecenia Shift + Delete, plik omija kosz i kasuje się całkowicie. Na szczęście z pomocą programu EasyRecovery Professional istnieje szansa na jego odzyskanie.

EasyRecovery Professional to rozbudowana i bardziej zaawansowana wersja łatwego w obsłudze programu do samodzielnego odzyskiwania i naprawiania utraconych danych. Z pomocą tego programu mamy szansę odzyskać przypadkiem skasowane pliki lub dane utracone na skutek działania szkodliwego oprogramowania. Jeśli zastosujemy się do kilku podstawowych zasad, szansa na to, że odzyskamy stracone pliki jest bardzo wysoka.

Za pomocą programu EasyRecovery Professional odzyskamy nie tylko skasowany plik z dokumentem tekstowym, ale również cały folder a nawet całą partycję z dysku twardego (zewnętrznego, wewnętrznego w formacie plików FAT32 lub NTFS). Oprócz tego istnieje możliwość odzyskania danych z dyskietek, kart pamięci, pamięci flash typu pendrive etc. W sieci dostępna jest również w pełni darmowa wersja programu, ale wariant EasyRecovery Professional został doposażony w nowe i przydatne funkcje.

Wśród nich jest funkcja naprawiania uszkodzonych plików z aplikacji Outlook Express, Word, Outlook, Excel, Access, Power Point a nawet archiwów ZIP. Prócz tego w wariancie EasyRecovery Professional mamy dostęp do narzędzia diagnostycznego dysków, które wykrywa błędy i w porę ostrzega przed zbliżającymi się problemami. Warto pamiętać, że wersja testowa programu EasyRecovery Professional oferuje jedynie możliwość podejrzenia odzyskanych plików.

Aby odzyskiwanie było w pełni osiągalne i skuteczne, program należy zainstalować na partycji, na której nie zostały skasowane dane! Jeśli po utracie ważnych dla nas danych, na tej samej partycji zostaną zapisane nowe pliki (np. pochodzące z instalacji programu) szansa na ich odzyskanie drastycznie maleje.