Norton Internet Security Download

Norton Internet Security zapewnia ochronę przed zagrożeniami związanymi z korzystaniem z sieci. Oprogramowanie antywirusowe zapewnia skuteczną ochronę przed aplikacjami typu spyware dzięki pięciu warstwom ochronnym wzmacniającym bezpieczeństwo i stopień wykrywalności niebezpieczeństw. Ponadto ochrona przeglądarek internetowych zabezpiecza system przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci, zapobiegając ich szkodliwemu działaniu.

Dzięki funkcji Insight aplikacja sprawdza reputację konkretnych witryn internetowych, powiadamiając użytkownika, czy podawanie danych osobowych na stornie nie jest obarczone ryzykiem ich kradzieży. Ponadto funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala na łatwiejszą i sprawniejszą protekcję dzieci przed zagrożeniami Internetu. Pakiet zwiększa również bezpieczeństwo w trakcie korzystania z portali społecznościowych. Zapobiega atakom i oszustwom, które wymuszają kliknięcie "Lubię to!" lub wiadomościom ze szkodliwym kodem.

Praca programu nie wpływa znacznie na wydajność systemu i może działać w tle, nie przeszkadzając w normalnym korzystaniu z komputera. Technologia SONAR czynnie monitoruje aktywność systemu , śledząc podejrzane działania, przewidując z wyprzedzeniem i eliminując potencjalne niebezpieczeństwa.

Prosty i czytelny interfejs pozwala na szybką konfigurację i łatwą obsługę programu. Automatyczne aktualizacje bazy znanych wirusów nie wymagają od użytkownika jakichkolwiek czynności, zapewniając pełną ochronę systemu przez cały rok. Norton Internet Security został także wyposażony w funkcję zarządzania przepustowością, by w trakcie aktualizacji oprogramowania przez sieci 3G nie doszło do wyczerpania określonego miesięcznego limitu transferu danych i generowania dodatkowych kosztów.