W co grać na PlayStation 5? Które tytuły są najbardziej godne uwagi? Jeśli nie wiecie, jakie gry kupić na waszą nową konsolę, koniecznie zapoznajcie się z nasza listą. Znajdziecie w niej bardzo zróżnicowane propozycje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Gry na PS5 - God of War Ragnarök

W 2022 czekaliśmy między innymi na God of War Ragnarök. W nowej odsłonie głównym bohaterem znów jest Kratos. Tym razem musi on stawić czoła nordyckim bogom i zakończyć Ragnarok - apokalipsę w staroskandynawskim wydaniu. Towarzyszy mu Arteus, a ich zmagania z - delikatnie mówiąc - nieprzychylnie nastawionymi do nich bogami są głównym motywem tego tytułu. Grę możecie zamówić pod adresem https://www.mediaexpert.pl/gaming/gry/gry-ps5.

Gry z PlayStation Store - The Last of Us

The Last of Us to z całą pewnością nie nowość, ale dzięki popularności, jaką zdobyła ekranizacja tego tytułu od HBO. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji poznać tej legendarnej już gry, teraz najwyższy czas nadrobić zaległości. Dlaczego warto? W The Last Of Us wcielicie się w Joela, ocalałego z pandemii, która zmieniła ludzi w bezmyślne, żądne krwi bestie. Razem z Ellie, młodą dziewczyną, przemierzycie zrujnowany świat, by znaleźć sposób na ocalenie ludzkości. Spodziewajcie się doskonałej, poruszającej fabuły, emocjonującego gameplaya i wyjątkowej oprawą wizualno-dźwiękowej. Tytuł kupicie na https://www.mediaexpert.pl/gaming/gry.

Abonament PlayStation Plus Extra - Final Fantasy XVI Deluxe Edition

Final Fantasy XVI Deluxe Edition to najnowsza odsłona legendarnej serii jRPG. Tytuł przeniesie was do magicznego świata, pełnego spisków, politycznych gierek i potężnych wpływów waszych wrogów, z którymi będziecie musieli stoczyć wiele walk. Czego może spodziewać się po szesnastej odsłonie FF? Przede wszystkim wspaniałej grafiki i rozbudowanego systemem walki, który dostarczy wam ogromnych emocji i nieznanych dotąd w tej serii elementów. W wersji Deluxe Edition znajdziecie dodatkowe treści, takie jak specjalne bronie, kostiumy i soundtrack. Po Final Fantasy XVI Deluxe Edition sięgnijcie przede wszystkim, jeśli zaliczacie się do grona fanów gier jRPG i oczywiście legendarnej japońskiej serii.

Polska wersja językowa Hogwarts Legacy - Dziedzictwo Hogwartu

Pora na grę, która wzbudziła ostatnimi czasy wiele emocji. Osadzona w uniwersum Harrego Pottera, niemal całkowicie zrywa z wątkami wykreowanymi przez JK Rowling. Grając w nią, będziecie mieli okazję wcielić się w ucznia Hogwartu i z jego perspetywy odkrywać tajemnice zamku, uczyć się magii i walczyć z potworami. Hogwarts Legacy wyróżnia się przede wszystkim grafiką, ale na uwagę zasługuje także rozbudowanym system tworzenia postaci oraz nielinearna, mocno rozgałęziająca się fabuła zależna od podejmowanych przez was wyborów. Polecamy przede wszystkim fanom sagi o Harrym Potterze, ale też wszystkim miłośnikom gier akcji z elementami RPG. Tę i inne ciekawe gry czekają na was na https://www.mediaexpert.pl/gaming.

Gra stworzona twórców GTA V - Red Dead Redemption 2 Gra PS4

Nie jest to pozycja, którą można zaliczyć do grupy "tytuły ekskluzywne", ale tytuł doskonale działa również na piątej odsłonie konsoli od Sony. To druga część legendarnej gry, która zdobyła wiele nagród i na stałe zapisała się w historii swojego gatunku. To zachwycająca rozmachem gra akcji osadzona na dzikim zachodzie. Wwcielamy się w niej w postać rewolwerowca Arthura Morgana i przemierzamy rozległe tereny, napotykając na swojej drodze wiele niebezpieczeństw, ale też emocjonujących wyzwań. Po drugą odsłonę RR warto sięgnąć zarówno wspaniałą fabułą, ale także świetną szatą graficzną, dopracowanym systemem walki i zróżnicowanymi opcjami rozwoju postaci. Absolutny must-have dla miłośników gier akcji i westernów.

Materiał zewnętrzny