Jeśli chcesz zacząć grać w The Witcher: Monster Slayer już teraz, ale nie możesz jej znaleźć w sklepie Google Play. W tym artykule pokażemy jedyne znane obejście, które obecnie pozwala graczom spoza oficjalnej strefy testowej uzyskać dostęp do gry mobilnej Wiedźmin: Zabójca potworów. 

Powiązane: Kody do gry dla pojedynczego gracza w Valheim. Konsola poleceń.

Ponieważ gry mobilne są obecnie najszybciej rozwijającym się sektorem gier na świecie, nie jest zaskoczeniem, że większość twórców gier wypuszcza mobilne warianty swoich największych serii gier. W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy, że PUBG: Mobile, Call of Duty: Mobile, Genshin Impact, Diablo: Immortals (dostępne wkrótce) biją rekordy popularności w wielu różnych regionach i kategoriach.

Wraz z sukcesem i niesłabnącą popularnością Pokemon Go, CDPR, twórcy serii gier wideo Wiedźmin wypuścili mobilną grę Wiedźmin, która podąża za tym samym systemem rzeczywistości rozszerzonej w świecie rzeczywistym, co Pokemon Go. Ponieważ jesteśmy pewni, że wszyscy znacie koncepcję gier AR, nie będziemy zagłębiać się w podstawy, jednak pokażemy wam, jak pobrać i grać w Wiedźmina: Zabójca potworów już teraz, niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie na świecie.

Jak zdobyć grę mobilną Wiedźmin: Zabójcy potworów z dowolnego miejsca?

Co jest typowe dla większości wydań gier mobilnych, są one początkowo dostępne tylko dla wybranego regionu. Wiedźmin jest aktualnie dostępny np. w Australii. Istnieje jednak szybki i łatwy sposób, aby pobrać go z dowolnego miejsca na świecie (przynajmniej w momencie pisania tak właśnie jest). W przeciwieństwie do większości innych procesów, które po prostu wymagają użycia VPN do zmiany lokalizacji. Ta metoda jest nieco inna i wymaga również bezpośredniego linku do australijskiej strony pobierania. 

Jeśli wcześniej nie korzystałeś z VPN, proces nie jest skomplikowany. Większość nowoczesnych usług VPN ma teraz łatwe w użyciu aplikacje z bardzo prostymi interfejsami, które pozwalają skonfigurować i połączyć się z wieloma różnymi serwerami w ciągu kilku minut. Dla większości użytkowników, najważniejsze jest aby usługa była darmowa. Odbywa się to jednak kosztem naszej prywatności. W większości przypadków darmowe aplikacje otrzymują dostęp do wszystkich Twoich danych, więc zastanów się dwa razy, zanim wybierzesz jedną z wielu bezpłatnych opcji. Aby uzyskać więcej informacji na temat konfiguracji VPN i VPN na urządzeniach z Androidem, zapoznaj się z krótkim artykułem, do którego link znajduje się poniżej.

Jak skonfigurować VPN na urządzeniu z Androidem.

Na początek włącz VPN i połącz się z serwerem w Australii. Jeśli nie masz usługi VPN, istnieje wiele bezpłatnych i płatnych opcji do wyboru online. Używam BOXPN i mam połączenie z serwerem w Sydney. Po połączeniu się z serwerem w Australii kliknij poniższy link, aby przejść bezpośrednio do strony pobierania australijskiego Witcher: Monster Slayer.

Wiedźmin: Zabójca Potworów w australijskim sklepie Google Play Link do pobrania.

Gdy znajdziesz się na stronie, stuknij Install, a gra zostanie pobrana na Twoje urządzenie. Gdy masz zainstalowaną grę Wiedźmin na swoim urządzeniu, możesz ją otworzyć i grać bez konieczności korzystania z VPN. Wydaje się, że blokada regionu nie blokuje niczego poza początkowym pobieraniem. Obecnie mieszkam w Europie i gram w tę grę od premiery bez żadnych problemów.

Jak wygląda rozgrywka w grze Wiedźmin: Zabójca potworów?

Rozgrywka przebiega według prawie identycznego schematu, jak w Pokemon Go. Musisz śledzić i podążać za potworami do ich lokalizacji za pomocą rzeczywistości rozszerzonej i śladów. Po wytropieniu potwora zadanie jest proste! 

Najważniejsze na co trzeba uważać to potwory, które pojawiają się z czaszkami nad głowami. 99 razy na 100 zostaniesz zabity przez te stworzenia, nawet jeśli jesteś mistrzem miecza czy stosem bomb. Największym zagrożeniem w grze będą prawdopodobnie mikropłatności czyli koszty. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest ich dużo i nie są tanie. Tak więc osiąganie sukcesów w grze może mieć swoją cenę.