Jeśli przełączyłeś się na Signal z innej aplikacji do obsługi wiadomości i cieszysz się nią do tej pory, ale chcesz pozbyć się irytujących powiadomień o nowych znajomych na Signal. W tym artykule dowiesz się, jak je wyłączyć. 

Powiązane: Jak wysłać znikające wiadomości w Signal.

Ze wszystkich dostępnych obecnie na rynku aplikacji do przesyłania wiadomości, Signal jest zdecydowanie najbezpieczniejszym i najbardziej zorientowanym na prywatność, chociaż ma silną konkurencję w postaci Telegrama. Signal jest prosty, czysty, minimalistyczny i nie dba o zawiłe i niepotrzebne funkcje. Dlatego stał się tak popularną aplikacją do obsługi wiadomości użytkowych.

Po pewnym czasie używania Signal, jedyną irytującą rzeczą mogą okazać się powiadomienia o ludziach, znajomych (z listy kontaktów) dołączających do Signal. Aktualnie temat zmiany komunikatora jest bardzo na czasie, także takich powiadomień może pojawiać się naprawdę sporo.

Na szczęście powiadomienia te można stosunkowo łatwo wyłączyć, jednak trzeba wiedzieć jak to zrobić i gdzie tego szukać. Dlatego postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi wyłączania powiadomień „znajomych na Signal”. Przedstawione tutaj kroki będą działać na urządzeniach z Androidem i iOS. 

Szybkie kroki, aby wyłączyć powiadomienia o dołączaniu znajomych / używaniu Signal. 

  1. Otwórz Signal, a następnie dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu.
  2. Wybierz Ustawienia z listy. 
  3. Przejdź do Powiadomień.
  4. Przewiń w dół i wyłącz Kontakt dołączył do Signal.
  5. Wyjdź z ustawień.

Jak przestać otrzymywać powiadomienia o znajomych dołączających do Signal?

Aby przestać widzieć powiadomienia, musisz wprowadzić następujące zmiany.

  • Najpierw otwórz aplikację Signal na swoim urządzeniu, stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu, a następnie wybierz Ustawienia z listy. 
  • Na tej stronie kliknij Powiadomienia , a następnie przewiń do dołu strony i upewnij się, że przełącznik obok Kontakt dołączył do Signal (w obszarze Zdarzenia) został wyłączony (szary)

Po dokonaniu tej zmiany możesz wyjść z ustawień, a zmiana zacznie obowiązywać. Oznacza to, że nie będziesz już widzieć żadnych powiadomień od nowych użytkowników, którzy dołączają do Signal (z Twojej listy kontaktów). Po wyłączeniu opcji powiadomień warto również przejrzeć wszystkie inne opcje w tym panelu, jeśli jest coś jeszcze, co możesz chcieć wyłączyć przed wyjściem z ustawień powiadomień.

Jeśli nie znasz dobrze Signal, zapoznaj się z naszą obszerną listą przewodników o aplikacji Signal poniżej. Obejmują one szereg różnych funkcji, o których możesz nie wiedzieć. Miłego czytania!