Próbujesz zagrać w COD: MW3, ale ciągle otrzymujesz błędy uruchamiania lub awarii 0xc0000005(0) N i 0x00001338(11960) N? W tym artykule poznasz kilka różnych opcji, których możesz wypróbować, aby naprawić oba te problemy w Call of Duty Modern Warfare 3 na Twoim komputerze. Rozwiązania zawarte w tym przewodniku będą działać również w większości innych wersji Call of Duty.

W dzisiejszych czasach wydaje się, że gry nigdy nie uruchamiają się tak, jak powinny i zawsze mają jakiś problem z awarią lub czarnym ekranem. Jeśli nie to, to równie często pojawia się problem z wydajnością, który pochłania zasoby systemowe bez wyraźnego powodu. Nic dziwnego, że premiera Call of Duty Modern Warfare 3 nie różniła się od pozostałych. Kilka poważnych błędów podczas uruchamiania już wpłynęło na grę.

W przypadku wielu gier COD: graczom MW3 uruchamiającym grę wyświetli się następujący komunikat o błędzie 0xc0000005(0) N i 0x00001338(11960) N. Być może widziałeś podobne komunikaty o błędach w poprzednich grach COD, więc nie jest to zupełnie nowe. Jednakże rozwiązania, których używasz do naprawienia tych problemów, mogą być nieco inne w przypadku MW3, więc postępuj zgodnie z instrukcjami, które przeprowadzą Cię przez wszystkie znane poprawki błędów uruchamiania MW3.

COD: Rozwiązania błędu uruchomienia MW3 0xc0000005(0) N i 0x00001338(11960) N.

Generalnie odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry oraz weryfikacja plików gry nie rozwiązuje tego problemu, jednak jeśli nie próbowałeś jeszcze tych kroków, z pewnością warto to zrobić.

Jeśli proces się nie powiedzie, musisz otworzyć Eksplorator plików, następnie przejść do dokumentów i usunąć folder Call of Duty. Alternatywnie możesz po prostu przenieść go w inne miejsce. Spowoduje to zresetowanie wszystkich ustawień klawiszy w grze itp., a przy następnym uruchomieniu gry wszystko powinno działać poprawnie.

Jeśli to nie zadziała, będziesz musiał utworzyć i uruchomić niestandardowy wpis rejestru, aby wymusić działanie COD: MW3 z wysokim priorytetem.

Aby to zrobić, po prostu otwórz pusty plik tekstowy za pomocą Notatnika, a następnie skopiuj i wklej poniższy tekst do dokumentu.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\cod.exe\PerfOptions]

"CpuPriorityClass"="00000003"

Kiedy już to zrobisz, nazwij plik cod.reg. Musisz zmienić rozszerzenie pliku na reg, inaczej to nie zadziała. Po utworzeniu pliku kliknij go dwukrotnie - zostaniesz poproszony o potwierdzenie zmiany w rejestrze. Potwierdź zmianę, a następnie uruchom COD: MW3. Teraz powinien uruchomić się bez żadnych problemów. Jeśli nadal wyświetla się komunikat o błędzie, uruchom ponownie komputer i spróbuj uruchomić grę ponownie. Problem powinien zostać naprawiony.