Tworzona przez polskie studio CD Projekt Red gra Cyberpunk 2077 od początku budzi wielkie emocje wśród graczy na całym świecie. Do premiery pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale część osób już teraz zaczyna się zastanawiać, czy lepiej zamówić wersję na nowego Xbox, czy PS5.

Aktualności związane z grą Cyberpunk 2077

  1. Najważniejsze informacje o nowej grze CD Projekt Red
  2. Fabuła Cyberpunk 2077
  3. Premiera nowej gry CD Projekt Red
  4. Cyberpunk na Xbox Series X
  5. Gra Cyberpunk na PlayStation 5

Sprawdź najnowsze informacje związane z popularnym tytułem oraz porady związane z wyborem wersji na konkretną konsolę. W poniższym zestawieniu znajdziesz również informację na temat tego, które sklepy przygotowały atrakcyjną ofertę dla graczy.

Najważniejsze informacje o nowej grze CD Projekt Red

O tym, że najsłynniejsze polskie studio pracuje nad nową grą niezwiązaną z uniwersum Wiedźmina, gracze dowiedzieli się już osiem lat temu. Udostępnione wówczas informacje dotyczyły przede wszystkim otwartego świata, możliwości stworzenia dowolnej postaci oraz wciągającej fabuły, z którą gracz będzie mógł zapoznać się w sposób nieliniowy. Z każdym rokiem pojawiały się kolejne informacje, aż w końcu - w 2018 roku - CD Projekt Red zaprezentowało pierwszy zwiastun, który został dobrze przyjęty przez fanów. Jeszcze większe wrażenie zrobiło wprowadzenie do gry postaci wzorowanej na popularnym aktorze (Keanu Reeves), o czym studio poinformowało w drugiej połowie 2019 roku. Początkowo premierę zapowiedziano na 16 kwietnia 2020, jednak ze względu na konieczność dokończenia prac studio zdecydowało się przesunąć datę na 17 września bieżącego roku. Jak na razie nic nie wskazuje na to, aby polskiej firmie nie udało się jej dotrzymać.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że nowy tytuł trafi w twoje ręce w najszybszym możliwym terminie, możesz skorzystać z oferty RTV Euro AGD, gdzie dostępne są wszystkie edycje gry. Najtańszą z nich jest wersja na PC, którą - razem z metalowym pudełkiem - możesz zamówić za mniej niż 200 złotych, a dodatkowo skorzystasz z darmowego transportu. Gra w wersji na konsole firm Sony i Microsoft kosztuje natomiast 269 złotych. Pamiętaj jednak, że w przypadku gier konsolowych zawsze możesz odsprzedać tytuł po jego ukończeniu. Porządne gry - a wszystko wskazuje na to, że Cyberpunk 2077 będzie się do nich zaliczał - potrafią trzymać cenę nawet przez kilkanaście miesięcy.

Fabuła Cyberpunk 2077

Akcja gry Cyberpunk 2077 będzie się rozgrywała w Night City - ogromnym mieście przyszłości, które znajduje się w pobliżu Kalifornii. Cała metropolia ma zostać podzielona na sześć dystryktów, z których każdy będzie się czymś wyróżniał. Dzięki temu gra zyska na różnorodności. Kierując postacią o tajemniczym imieniu "V" gracz będzie musiał przetrwać w dystopijnym świecie przyszłości i zdobyć implant, który zapewnia nieśmiertelność. Przy okazji warto wspomnieć, że korzystanie z implantów ma stanowić kluczowy element rozgrywki. Dzięki nim będzie można dowolnie modyfikować moce i parametry bohatera, co pozwoli każdemu graczowi stworzyć taką postać, która zapewni mu najbardziej komfortową rozgrywkę.

Premiera nowej gry CD Projekt Red

Nad komputerową wersją Cyberpunka - gra opiera się na grze fabularnej Cyberpunk 2020, która została wydana w 1990 roku - pracował między innymi autor papierowego pierwowzoru (Mike Pondsmith). Tytuł zostanie wydany na komputery PC (należy jednak liczyć się z koniecznością zmodernizowania sprzętu, zwłaszcza jeżeli gracz będzie chciał mieć dostęp do wszystkich graficznych wodotrysków) oraz konsole Xbox i PlayStation. Zamiast więc inwestować w modernizację komputera, warto rozważyć wybór edycji na jedną z popularnych konsol, szczególnie że zarówno Microsoft (firma odpowiedzialna za konsolę Xbox), jak i Sony (producent konsol z serii PlayStation) zaprezentują niedługo najnowsze odsłony swoich sprzętów i wiele wskazuje na to, że będą one świetnie współgrały z nową grą CD Projekt Red.

Cyberpunk na Xbox Series X

Jeżeli interesuje cię zakup Cyberpunk 2077 w wersji przeznaczonej na Xbox Series X, to koniecznie sprawdź ofertę dostępną w sklepie RTV Euro AGD. Oprócz gry wydanej z pięknym steelbookiem i w polskim dubbingu znajdziesz tu również specjalne wersje padów (kontrolerów) do konsoli Xbox One, które nawiązują do gry Cyberpunk. Do tego dochodzi możliwość zamówienia specjalnej edycji całej konsoli, która przywodzi na myśl świat Cyberpunk 2077. Jest to limitowana edycja, więc warto się pośpieszyć ze złożeniem zamówienia.

Gra Cyberpunk na PlayStation 5

Gracze, którzy zamiast konsoli Microsoftu wybierają PlayStation, powinni natomiast sięgnąć po wersję na ps5. Jest to ta sama wersja, którą da się uruchomić również na konsoli poprzedniej generacji. Jeżeli nie chcesz ponosić kosztów wysyłki, zamów nową grę CD Projekt Red w sklepie internetowym RTV Euro AGD. Chociaż w tytuł będzie można zagrać również na starszych konsolach, to uruchamiając go na PlayStation 5 (oraz na nowym Xboxie) będzie można cieszyć się płynniejszą grafiką, a cała gra będzie się szybciej ładowała. To natomiast sprawi, że gracze korzystający z nowych konsol zyskają większy komfort podczas zabawy.

Materiał zewnętrzny