System Mechanic Professional Download

System Mechanic Professional to pięć kompletnych produktów zintegrowanych w jeden pakiet, pakiet który posiada wszystko co potrzebne by utrzymać Twój komputer w idealnym stanie. Naprawiaj problemy, zwiększ wydajność, popraw stabilność, broń się przed programami szpiegującymi, wirusami, atakami hakerów oraz przed innego rodzaju zagrożeniami. Używaj jednego okna by szybko i sprawnie zadbać o wszystkie najważniejsze funkcje swojego komputera.

Za sprawą modułu ActiveCare program na bieżąco sprawdza stan komputera, optymalizując jego działanie. Aplikacja działa w tle i uruchamia się w momencie, gdy na komputerze nie są wykonywane żadne czynności. W skład zestawu wchodzi również program antywirusowy iolo AntiVirus, chroniący system przed robakami, wirusami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem, dzięki działaniu w czasie rzeczywistym. Ochroną objęty jest równie klient poczty elektronicznej. W trakcie przyjmowania wiadomości iolo AntiVirus skanuje ją oraz wszelkie dołączone załączniki. Ponadto istnieje możliwość ustalenia harmonogramu działań, by dogodnie ustanowić jego pracę.

System Mechanic Professional to coś więcej niż tylko pakiet bezpieczeństwa. Bez regularnej opieki nawet najlepiej chroniony komputer w końcu straci swoją wydajność i odmówi pracy. System Mechanic Professional zawiera wszystkie potrzebna narzędzia które nie dość że będą chroniły komputer przed zagrożeniami, to także zadbają o jego kondycję. Dzięki System Mechanic Professional Twój komputer będzie działał płynnie, szybko oraz będzie bardzo dobrze zabezpieczony. System Mechanic Professional to 5 produktów w jednym.

System Mechanic
Sprawia że Twój komputer działa jak nowy – naprawia problemy, zwiększa wydajność, eliminuje problemy ze stabilnością, chroni przed programami szpiegującymi oraz wiele innych. Wystarczy jedno kliknięcie by przeprowadzić kompleksową diagnozę komputera.
- Optymalizuje wydajność komputera
- Naprawia błędy oraz rozwiązuje problemy
- Usuwa niepotrzebne pliki
- Usuwa programy szpiegujące oraz naprawia luki bezpieczeństwa
- Utrzymuje wysoki poziom bezpieczeństwa i wydajności

iolo AntiVirus
Chroni Twój komputer przed wirusami, robakami, trojanami oraz innego rodzaju złośliwym oprogramowaniem dzięki silnikowi który skanuje komputer w czasie rzeczywistym. Zintegrowana ochrona poczty elektronicznej skanuje wiadomości oraz załączniki. Intuicyjny interfejs sprawia że możemy także łatwo i szybko ustalić harmonogram skanowania komputera.
- Wykrywanie i usuwanie zagrożeń w czasie rzeczywistym
- Skanuje oraz usuwa wirusy z wiadomości, załączników oraz innych plików
- Uaktualnianie bazy wirusów co godzinę

iolo Personal Firewall
Blokuje niechcianą komunikację. Sprawia ze prywatne dane użytkowników są bezpiecznie. Personal Firewall sprawia że hakerzy i złodzieje tożsamości nie dostaną się do prywatnych danych. Innowacyjny sysem IntelliDefense automatycznie decyduje który program może połączyć się z Internetem. Teraz możesz pracować lub bawić się bez konieczności ciągłego monitorowania Twojego ruchu sieciowego.
- Chroni przed hakerami oraz innego rodzaju niechcianymi połączeniami z/do Twojego komputera
- Technologia IntelliDefense zapewnia zaawansowaną i skuteczną ochronę jednocześnie nie przeszkadzając wyświetlaniem częstych komunikatów o ruchu sieciowym.

Search and Recover
Odzyskuje skasowane pliki, zdjęcia, filmy, wiadomości oraz wiele innych. Dane możemy odzyskać z każdego dysku, aparatu, odtwarzacza muzyki oraz karty pamięci. Technologie StrongScan oraz SmartScan pozwalają na odzyskanie danych po najgorszych wypadkach, nawet kilka lat po utracie danych.
- Odzyskuje utracone pliki, zdjęcia, wiadomości oraz wiele innych
- Zoptymalizowany interfejs sprawia że odzyskiwanie jest szybkie i efektywne
- Opatentowane technologie odzyskują dane które pozostają niezauważone przez inne produkty

DriveScrubber
To narzędzie chroni dane przed tym by nie wpadły w niepowołane ręce. DriverScrubber nadpisuje oraz usuwa na dobre wszystkie dane. Dane usunięte tym narzędziem nie będą mogły być odzyskane w przyszłości.
- Usuwa na stałe ważne dane przed sprzedażą lub oddaniem komputera.
- Przywraca idealny stan dysku po uszkodzeniach przez wirusy oraz programy szpiegujące
- Spełnia standardy Departamentu Ochrony Stanów Zjednoczonych

Główne cechy programu System Mechanic Professional:

 • Blokuje programy szpiegujące oraz innego rodzaju złośliwe oprogramowanie
 • Chroni komputer przed wirusami, robakami oraz trojanami
 • Chroni przed hakerami oraz złodziejami tożsamości
 • Zapobiega nieautoryzowanym dostępom do danych
 • Naprawia niebezpieczne luki w systemie Windows
 • Naprawia, przyspiesza oraz czyści komputery PC
 • Przyspiesza działanie systemu Windows dzięki usuwanie plików śmieci
 • Naprawia błędy oraz zapobiega pojawianiu się nowych
 • Zwiększa wydajność systemu oraz połączenia sieciowego nawet o 300%
 • Dostosowuje ustawienia w celu maksymalnej wydajności oraz stabilności
 • Zapewnia automatyczną ochronę