Adblock for Chrome Download

Adblock for Chrome to rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, które usuwa reklamy na popularnych serwisach społecznościowych (Facebook, YouTube, Hulu), animacje flashowe, a także inne rodzaje natarczywych reklam wyskakujących w przeglądarce Google Chrome. Narzędzie działa automatycznie: wystarczy kliknąć w Add to Chrome, a następnie przejść na wybraną stronę, aby reklamy całkowicie zniknęły.  

Najnowsza wersja Adblock for Chrome nie tylko usuwa wyświetlanie lecz również chroni przed pobieraniem agresywnych reklam na dysk. Posiada wsparcie dla wielu języków, dwukrotną szybkość działania względem starszych wersji, a także wbudowaną blokadę gier w technologii flash. W momencie blokady wyświetla się komunikat o zablokowanym typie reklam. Możemy ją włączyć lub zaznaczyć regularne wyświetlanie reklam dla danej strony.

Dzięki specjalnym listą do AdBlocka, które możemy znaleźć w sieci, istnieje możliwość blokowania nie tylko reklam na stronach, ale także dodatkowych elementów, takich jak uciążliwe paski z informacją o plikach cookie, a także elementy serwisóe społecznościowych, takie jak przyciski "Lubię to" czy "Udostępnij". Jeśli z kolei chcemy, aby na wybranych stronach reklamy były dozwolone, to również nie ma z tym problemu - klikając w ikonę AdBlock na pasku Chrome możemy włączyć reklamy na wybranych stronach, aby nadal wspierać twórców, podczas gdy na innych stronach reklamy nadal mogą być blokowane.