Panda Global Protection Download

Panda Global Protection to zestaw produktów zabezpieczających komputer przed wirusami, oprogramowaniem typu spyware, hakerami, oszustwami internetowymi czy kradzieżą tożsamości.

Aplikacja zapobiega przyjmowania wiadomości oznaczonych jako spam. Ponadto funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala na łatwiejszą i sprawniejszą protekcję dzieci przed zagrożeniami Internetu. Konkretne foldery mogą zostać zabezpieczone hasłem, by ochronić je przed ingerencją osób trzecich. Natomiast menedżer haseł pozwala na bezpieczne przechowywanie haseł, numerów kart kredytowych, kont bankowych i innych prywatnych danych. Dużą wagę program przypisuje również do doświadczeń społeczności korzystającej z serii produktów firmy Panda, bazując na chmurze technologii Kolektywnej Inteligencji.

Panda Global Protection natychmiastowo blokuje dostęp do podejrzanych plików pobieranych z sieci, umożliwiając jego otwarcie wyłącznie w specjalnie wytworzonej sferze – piaskownicy, by jak najlepiej zabezpieczyć użytkownika przed infekcją.

Dzięki takiej konstrukcji oprogramowanie nie zajmuje dużo pamięci i nie wymaga aktualizacji, gdyż dzieje się to automatycznie na serwerach programu. Niestety, wiąże się to z potrzebą systematycznego połączenia z siecią, by Panda Cloud Antivirus mógł działać z pełną mocą.

Dodatkowo pakiet umożliwia trwałe usunięcie uciążliwych plików, a także optymalizację systemu za sprawą opcji Tune-up, która w przystępny sposób pozwoli na zwiększenie efektywności pracy komputera.

Interfejs aplikacji jest przyjazny i czytelny, nie wymagając od korzystającego szerokiej wiedzy i zapewniając pełnię zabezpieczeń przy częstym przebywaniu w sieci. Proces skanowania odbywa się szybko i sprawnie, a działanie programu nie wpływa znacząco na efektywność systemu.