World Racing 2 - X-Treme 17 Vinyl Addon Download

World Racing 2 to wspaniałe wyścigi samochodowe!

Zostawiłem już palące słońce za sobą, długie drogi Nevady rozciągają się po sam horyzont, mój potężny mercedes SLK został z tyłu, lecz ja ciągle czuję gorący pustynny pył na moich ustach.

Teraz śmigam przez alpy w moim nowym nabytku - mercedesie ML. Po mojej lewej stronie rozciągają się masywne wzgórza sięgające nieba, po mojej prawej mam wąwóz sięgający 1000 stóp w dół. Moje dłonie są całe spocone, muszę zostawić za sobą myśli o jednostkach ratowników górskich i o strachu który mnie otacza, muszę osiągnąć cel najszybciej jak tylko jest to możliwe.

Przeklinam dzień w którym zgodziłem się być testowym kierowcą w firmie Mercedes-Benz. Teraz już nie ma odwrotu. Myślę sobie: to jest wyzwanie mojego życia. Mogę zostać kierowcą numer jeden!

Zapnij pasy i zajmij miejsce niedoświadczonego kierowcy testowego firmy Mercedes-Benz, którego celem jest zostanie numerem jeden!

Przygotuj się na kierowanie autami których nigdy nie widziałeś na oczy, po trasach o których nawet nie słyszałeś, w najtrudniejszych warunkach drogowych, wszystko to by zająć dobre miejsce lub osiągnąć określony cel. Każdy Twój ruch będzie monitorowany i zapisywany w Twoim profilu.

World Racing jest symulatorem wyścigów następnej generacji. Nowej generacji silnik grafiki 3D dostarcza graczom niesamowitych wrażeń oraz daje uczucie wolności w świecie wirtualnych wyścigów.

Możliwości gry World Racing 2 - X-Treme 17 Vinyl Addon:

· Ścigaj się na 117 różnych trasach w siedmiu ogromnych lokacjach 3D (Nevada, Japonia, Meksyk, Australia, Alpy, Miasto i ośrodek testowy), oprócz tego gracze PC mają do dyspozycji niemiecki tor Hockenheimring.
· Przetestuj swoje umiejętności podczas różnorodnych misji w trybach jednoosobowych oraz w rozgrywce wieloosobowej.
· Dzięki World Racing masz możliwość poprowadzenia stu oryginalnych modeli Mercedes-Benz od klasy A do klasy S (włączając w to ostatnią klasę E oraz model CLK), modeli wyścigowych, modeli zabytkowych, prototypów oraz najnowszego mercedesa McLaren SLR.
· Odkrywaj charakterystyczne cechy każdego auta, każde auto jest zbudowane na podstawie 150 oryginalnych parametrów dostarczonych przez firmę Mercedes-Benz
· Wybierz tryb jazdy od rozrywkowego do trudnego symulatora i przetestuj swoje umiejętności.
· Doświadcz wyścigów nowej generacji dzięki innowacyjnemu silnikowi graficznemu 3D.
· Możesz opuścić drogę by jechać przez skróty lub po prostu po to by podziwiać nieograniczony teren.
· Obserwuj drogę i jeździj ostrożnie. Wszystkie stłuczki będą rejestrowane i wyświetlane w specjalnym modelu uszkodzeń.
· Bierz udział w wyścigach różnego typu: Sesje treningowe, Sportowe wyścigi, Jazda testowa, Wyścigi na czas, Zawody wytrzymałościowe oraz wiele różnych typów misji.
· Wybierz tryb rozgrywki: Trening, Pojedynczy wyścig, Opcja kariery lub pomieszaj je wszystkie.
· Gra jest tak piękne że od czasu do czasu zdarzy Ci się zapomnieć o swoim zadaniu. Na szczęście jest to gra komputerowa dlatego możesz przegrać.
· Dynamiczne sztuczna inteligencja przeciwników sprawia że poczujesz się jak na prawdziwym wyścigu.