Jeśli próbujesz oglądać Netflix na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS, używając przeglądarki internetowej: Chrome, Firefox, Brave, Opera, Safari itp. Ale nadal otrzymujesz następujący komunikat o błędzie: Kod błędu Netflix F7121-1331 Przepraszamy za przerwę. Spróbuj innego tytułu - 1044. W tym artykule znajdziesz kilka możliwych rozwiązań. 

Powiązane: Jak zoptymalizować korzystanie z Netflix na komputerze.

Ciągłe wprowadzanie nowych treści przez Netflix sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych i najtańszych form rozrywki na rynku. Jest niedrogi, łatwy w użyciu i dostępny na wielu różnych urządzeniach. Netflix można oglądać na telewizorach Smart TV, komputerach, tabletach, telefonach, lodówkach, zegarkach i prawdopodobnie kilku innych rzeczach, która nawet nie przychodzą mi do głowy.

Jednak podczas próby oglądania serwisu Netflix z urządzenia z systemem Android lub iOS za pomocą przeglądarki wydaje się, że coś nie działa i pojawia się następujący kod błędu i komunikat: Ten tytuł nie jest dostępny do natychmiastowego oglądania. Wybierz inny tytuł. Rozwiązanie jest takie samo dla wszystkich przeglądarek.

Dlaczego nie mogę oglądać serwisu Netflix na telefonie za pomocą przeglądarki? To DRM. (Zarządzanie Prawami Cyfrowymi)

DRM czyli Cyfrowe zarządzanie prawami to główny powód, dla którego możesz mieć problem z dostępem do serwisu Netflix z dowolnego urządzenia mobilnego za pomocą przeglądarki internetowej. Aby trochę lepiej wyjaśnić, narzędzia DRM zostały zaprojektowane w celu ochrony treści przed kradzieżą i kontrolowania użytkowania, mogą być również używane w oprogramowaniu i wszystkich typach treści multimedialnych. Może to być dla Ciebie zaskoczeniem, ale ochrona DRM istnieje od czasów dyskietek. Więc na pewno nie jest to coś nowego.

Ochrona DRM nie jest jedynym problemem powodującym kod błędu Netflix F7121-1331. Brakujące kodeki są również częściowo odpowiedzialne za brak możliwości odtwarzania treści Netflix z przeglądarki urządzenia mobilnego. Kodeki są również używane od wieków i są używane do kodowania i / lub dekodowania cyfrowych strumieni i sygnałów multimedialnych. Występują w tysiącach różnych wersji, co sprawia, że ​​dodanie ich do przeglądarki jest dość skomplikowanym aspektem. 

Uwaga: nawet jeśli używasz Firefoksa i innych przeglądarek obsługujących DRM, Netflix nadal możesz widzieć kod błędu na urządzeniach z systemem Android lub iOS. 

 

Czy jest więc sposób na wymuszenie odtwarzania treści Netflix na urządzeniach mobilnych za pomocą przeglądarki? Niestety nie na tym etapie ...

Niestety, obecnie nie ma takiego sposobu, aby Netflix działał z przeglądarki na urządzeniu z Androidem lub iOS. Wszystkie możliwe obejścia nie mają żadnego wpływu na DRM i kodeki. Jedynym prawdopodobnie (nieprzetestowanym) rozwiązaniem byłoby użycie niestandardowego systemu operacyjnego. Być może istnieje niestandardowa pamięć ROM, która będzie działać na twoim urządzeniu i umożliwi prawidłowe działanie DRM i kodeków. To nie jest prawdopodobnie odpowiedź, której szukałeś, ale przynajmniej możesz zaoszczędzić trochę czasu na próbach znalezienia rozwiązania.