Jeśli właśnie planowałeś zagrać w niektóre gry z biblioteki Epic Games, ale nie możesz, ponieważ pojawia się błąd LS-0018. W tym artykule przedstawiono kilka różnych kroków, które możesz wykonać, aby rozwiązać problem i ponownie uruchomić gry ze sklepu Epic Games Store.

Epic Games Store nie jest najbardziej bogatym w funkcje sklepem z grami na rynku, ale zdecydowanie nadrabia to wypuszczaniem darmowych gier. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do programu oferującego cotygodniowe darmowe gry, wiele tracisz! Jeszcze nie wydałem ani grosza na Epic Games Store i zgromadziłem bibliotekę pięćdziesięciu pięciu gier. Tylko dwie z nich są z założenia darmowe, Fortnite i Spellbreak.

Chociaż sklep Epic Games Store jest dość stabilny, łatwy w użyciu i nie ma wielu problemów, czasami możesz natknąć się na błąd LS-0018, który uniemożliwia uruchomienie gier. Zwykle pojawi się w jednym z następujących przypadków.

Uruchomienie nie powiodło się

Grand Theft Auto V już działa.

Kod błędu: LS-0018

Przeszukaj naszą bazę wiedzy, aby dowiedzieć się więcej

Najczęściej, otrzymasz ten komunikat o błędzie, jeśli gra, którą próbowałeś uruchomić, zawiesza się, wymagając wymuszenia jej zamknięcia (zwykle kliknięcie prawym przyciskiem myszy i zamknięcie z paska zadań) Kiedy tak się stanie, niektóre ważne elementy gry pozostają uruchomione i nie pozwalają na uruchomienie całej gry ponownie bez uprzedniego całkowitego zamknięcia. To samo może się zdarzyć z programami takimi jak Photoshop itp.

Jak naprawić błąd LS-0018 Epic Games? Uruchomienie nie powiodło się, (nazwa gry) już działa.

Na początek pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest ponowne uruchomienie systemu (w dzisiejszych czasach dość oczywiste). Ogólnie rzecz biorąc, rozwiąże to problem bezbłędnie, jeśli jest to jednorazowe zdarzenie. Jeśli jednak zdarza się to wielokrotnie w tej samej grze, może być konieczne wyczyszczenie instalacji gry i sprawdzenie, czy sterowniki karty graficznej są aktualne. Powinieneś także sprawdzić, czy są dostępne aktualizacje systemu Windows.

Zamknij proces gry za pomocą Menedżera zadań, aby naprawić błąd LS-0018.

Aby wymusić zamknięcie gry, musisz użyć Menedżera zadań.

  • Aby to zrobić, naciśnij Ctrl+Alt+Delete na klawiaturze, a następnie upewnij się, że jesteś na karcie procesów.
  • Następnie znajdź grę, z którą masz problemy, następnie wybierz ją i naciśnij usuń, co wymusi zamknięcie zadania i umożliwi ponowne jej uruchomienie.
  • Jeśli ta sama gra ciągle się zawiesza, być może będziesz musiał podjąć dalsze działania, aby zapobiec jej zawieszaniu, zamiast próbować rozwiązać problem LS-0018.

Zamknij i uruchom ponownie wszystkie dodatkowe programy uruchamiające gry, aby naprawić błąd Epic Games Store LS-0018.

Jeśli próbujesz uruchomić grę, która ma własny program uruchamiający, na przykład GTA V, która otwiera się z apomocą RockStar Games, musisz zamknąć lub zakończyć zadanie również tam, zanim spróbujesz uruchomić grę ponownie. Jest to częsty problem w przypadku większości gier uruchamianych z innego programu.

Jeśli nadal masz problemy z konkretną grą, którą właśnie kupiłeś, być może nadszedł czas, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z poniższym artykułem. Jak uzyskać zwrot pieniędzy ze sklepu Epic Games Store.