Potrzebujesz dużego pakietu danych? W Orange Flex masz nawet 150 GB na miesiąc, a do tego korzystasz z popularnych social mediów bez ograniczeń. Dodatkowe GB czekają też na studentów. Poznaj ofertę Orange Flex.

Orange Flex to rozwiązanie dla osób, które nie lubią formalności. Do sieci dołączysz za pomocą aplikacji mobilnej, a wszystkich formalności dokonasz on-line. Do wyboru masz pięć Planów:

  • 15 GB za 25 zł (w roamingu UE: 3,48 GB)
  • 30 GB za 30 zł (w roamingu UE: 4,18 GB)
  • 45 GB za 35 zł z 5G (w roamingu UE: 4,88 GB)
  • 80 GB za 50 zł z 5G (w roamingu UE: 6,96 GB)
  • 150 GB za 80 zł z 5G (w roamingu UE: 11,14 GB).

Każdy Plan obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE. Dzięki bezpłatnej usłudze Social Pass nie zużywasz danych z pakietu podczas korzystania z popularnych komunikatorów i mediów społecznościowych. Usługa działa m.in. na Facebooku, Instagramie, TikToku, Twitterze, Snapchacie i Messengerze.

Często korzystasz z serwisów streamignowych? Dzięki usługom Video Pass i Music Pass możesz robić to bez ograniczeń i nie musisz martwić się o dostępne GB. Dodatkowe Passy aktywujesz w aplikacji Orange Flex. Music Pass działa m.in. na platformach Spotify, Deezer, Tidal, a Video Pass – na Netflixie, HBO Max i YouTube.

Dodatkowe GB w Orange Flex

W Orange Flex możesz odebrać dodatkowe GB. Wystarczy, że polecisz usługę znajomym i przekażesz im kod rejestracyjny. Jeżeli skorzysta z niego jedna osoba – otrzymasz 30 zł, jeżeli uda Ci się namówić pięciu znajomych – będziesz mógł odebrać bonusowy pakiet 500 GB. Kolejne pięć osób to kolejne 500 GB!

Bonusowy pakiet danych czeka też na uczniów. W Orange Flex dla studentów możesz otrzymać dodatkowe 250 GB na cały semestr. Wystarczy, że wypełnisz formularz, w którym potwierdzisz status studenta.

Orange Flex – sieć w aplikacji

Jak dołączyć do Orange Flex? To proste. Zainstaluj na telefonie aplikację Orange Flex – znajdziesz ją w sklepie Google Play i App Store. Za jej pomocą możesz zamówić nową kartę SIM lub przenieść dotychczasowy numer do Orange Flex. Swoją tożsamość potwierdzisz zdalnie – wystarczy selfie i zdjęcie dokumentu.

Dzięki aplikacji masz pełną kontrolę nad wydatkami – w każdej chwili możesz sprawdzić dostępny pakiet danych i włączać lub wyłączać dodatkowe usług. Potrzebujesz dodatkowych GB? Raz na miesiąc możesz zmienić Plan, z którego korzystasz. Ponadto, za pomocą aplikacji szybko i wygodnie opłacisz rachunki.

W Orange Flex wszystko jest proste!

Artykuł sponsorowany