Przedstawiamy produkcje, które w już od jakiegoś czasu regularnie zajmują miejsca w rankingach i zestawieniach najpopularniejszych gier na telefony z Androidem. Na tej liście znajdziesz gry z różnych gatunków, jednak gwarantujemy, że jeśli szukasz wciągającego gameplau na długie godziny, to każda z nich jest warta Twojej uwagi!

Vampire Survivors

Absolutny hit i niesamowity poskramiacz wolnego czasu, który mimo kilku lat na karku zyskuje sobie grono oddanych fanów prześcigających się w biciu kolejnych rekordów. Model rozgrywki jest prosty, aczkolwiek innowacyjny. Zabawa rodem z bullet hell shooterów została tu urozmaicona o rozwiązania zaczerpnięte z najlepszych gier z gatunku roguelite i okraszona gotyckim klimatem przywodzącym na myśl serię Castlevania.

Wciel się w jednego z wielu stopniowo zdobywanych śmiałków, którzy niszcząc kolejne fale maszkar, przemierzają losowo generowane etapy. Zdobywaj doświadczenie i sprawdź, jak daleko zajdziesz w światowym rankingu. Ogromnym atutem produkcji jest to, że da się w nią grać nawet na nieco starszym sprzęcie, np. na smartfonach nieobsługujących technologii WiFi calling, o której poczytasz więcej na stronie https://komorkomat.pl/wifi-calling/.

Diablo Immortal

Choć premierze tej gry towarzyszyły liczne kontrowersje, po tym, jak Diablo 4 ujrzało światło dzienne, a do Immortal wprowadzono szereg poprawek, warto dać ponownie szansę mobilnej grze od Blizzarda. Dodatkowa klasa – Blood Knight – może stanowić godną uwagi zachętę.

To typowy hack and slash, w którym statystyki – w przeciwieństwie do najsłynniejszych części serii – ustawiane są automatycznie w miarę zdobywania poziomów. LOOTu jest co niemiara, podobnie jak mikropłatności, które wpływają jednak w tym przypadku głównie na walory estetyczne rozgrywki.

Call of Duty Mobile

Kolejna gra wykorzystująca dużą, popularną markę. Call of Duty na smartfony zostało wprowadzone już w 2019 r., jednak ilość urozmaiceń dodanych od tamtego czasu sprawia, że dziś jest to jeden z najlepszych FPS-ów na telefony z Androidem. Różnorodne klasy postaci i wiele popularnych trybów, w tym niezwykle istotny dziś Battle Royale, to ważne atuty tytułu. Obszerne mapy, pojazdy czy możliwość grania w widoku z pierwszej i trzeciej osoby to następne zalety tej doskonałej sieciowej strzelanki na smartfony. Warto pamiętać, że wymaga ona dość szybkiego połączenia internetowego. Przydatne porady dotyczące przyspieszenia działania łącza znajdziesz pod adresem https://komorkomat.pl/jak-przyspieszyc-internet/.

Madrunner Mobile

W swojej kategorii ta gra jest wręcz niezastąpiona. 15 dużych otwartych map, rozmaite cele do wykonania i 16 pojazdów terenowych mówią same za siebie. Do tego dochodzi niesamowicie realistyczna mechanika sterowania, świetnie odwzorowana fizyka oraz teren, który zmienia się pod wpływem ciężaru auta. Choć w tej grze chodzi głównie o przewożenie towaru z miejsca na miejsce, oferuje ona niezapomniane wrażenia i nie pozwala oderwać się od ekranu.

Stardew Valley

Z pozoru jest to produkcja dla dzieci, jednak okazuje się, że mnóstwo dorosłych osób relaksuje się, dbając o wirtualne gospodarstwo, pielęgnując rośliny i wsiąkając w klimat barwnej, wiejskiej idylli. Zaczynasz praktycznie od zera, a Twoim głównym celem jest rozbudowa farmy. Mnogość elementów okazuje się zaskakująca – sadzenie nasion, hodowla zwierząt, produkcja żywności, łowienie ryb czy nawet walka z potworami w lochach to gra na dziesiątki, o ile nie setki godzin. Jeśli w którymś momencie podczas rozgrywki Twoje urządzenie przestanie identyfikować kartę SIM, rozwiązanie tego problemu znajdziesz na stronie https://komorkomat.pl/telefon-nie-czyta-sim/.

Materiał zewnętrzny