Pro Evolution Soccer 12 demo Download

Pro Evolution Soccer 12 demo to kolejna odsłona niezwykle popularnej i konkurującej z serią FIFA gry piłkarskiej. W najnowszej odsłonie producenci wprowadzili wiele usprawnień mających na celu przybliżyć rozgrywkę do realnego świata i prawdziwego meczu piłkarskiego.

W Pro Evolution Soccer 12 demo postawiono na realizm rozgrywki i grę drużynową, poprawiono również system sztucznej inteligencji zawodników. Zdaniem producentów, największe zmiany zaszły w grze w ataku, dzięki czemu gracz ma większy wpływ na kontrolowanie tempa rozgrywki. Ponadto drużyny w Pro Evolution Soccer 12 demo funkcjonują, jako całość, a nie zbiór indywidualnych talentów.

Obecnie sytuacje, w których możemy jednym zawodnikiem przedryblować kilku przeciwników i samodzielnie strzelić gola odeszły w niepamięć i zdarzają się bardzo rzadko, zazwyczaj na najniższych poziomach trudności. Oprócz tego członkowie sterowanej drużyny biorą czynny udział w tworzeniu akcji – ustawiają się, przepychają w polu karnym, wybiegają na pozycje, markują etc. Autorzy gry zwrócili również uwagę na specjalne umiejętności piłkarzy – Cristiano Ronaldo czaruje sztuczkami i ma potężny strzał, Xavi króluje w środku pola zaś Messi próbuje strzelać w każdej sytuacji.

Nie zapomniano również o defensywie. Autorzy poprawili inteligencję obrońców, mocno przebudowali ich zachowania i strategie, co przekłada się na wyższy stopień trudności – gracz musi poświęcić więcej czasu, aby oszukać cały blok obronny. W Pro Evolution Soccer 12 demo zastosowano również nowy tryb zmiany kontrolowanego zawodnika, co pozwala tworzyć bardziej złożone i niepowtarzalne akcje. Poprawiono również technikę wykonywania rzutów wolnych, karnych czy stałych fragmentów gry.

Na deser dostajemy również lepszą animację, bogatszą i bardziej szczegółową grafikę oraz dopracowaną atmosferę stadionową. Mniej prestiżowe mecze rozgrywają się na mniejszych stadionach, zaś poważne rozgrywki czy finały Ligi Mistrzów mają prawdziwą, światową otoczkę. W wersji demo Pro Evolution Soccer 12 rozegramy 10-minutowy mecz towarzyski oraz sprawdzimy swoje umiejętności na treningu.