New Super Mario Forever 2012 Download

Propozycja dla miłośników klasycznych gier wideo. New Super Mario Forever 2012 to niemal wierna kopia starego tytułu Super Mario Bros. Grafika nieco różni się od oryginału, podobnie jak dźwięk. Mimo to gra pozwala na powrót do dawnych emocji i wspomnień. Młodsi gracze mogą z kolei sprawdzić, jak dawniej się grało.

New Super Mario Forever 2012 to platformówka, w której sterujemy postacią Maria - hydraulika, który musi uratować księżniczkę z rąk złego Koopy. Ten prosty scenariusz stał się bazą dla kilkudziesięciu gier wydawanych od lat 80. aż do dziś. Łącznie sprzedano 40 mln egzemplarzy wszystkich tytułów.

Przeciwnicy w New Super Mario Forever 2012 są tacy sami, jak w klasycznych grach. Królują tutaj więc olbrzymie grzyby oraz złośliwe żółwie. Naszym celem jest przechodzenie kolejnych plansz, zbieranie monet oraz power-upów, które dają nam dodatkowe możliwości eksterminacji wrogów.

Prosta gra komputerowa jest skierowana przede wszystkim do miłośników klasyki (gier znanych jako abandonware), którzy nie chcą przejmować się instalacją emulatorów (takich jak DOSBox) i innych programów ułatwiających uruchamianie starych tytułów.