Need for Speed Underground 2 Download

Need for Speed: Underground 2 to druga część serii wyścigowej skupionej na nocnych, nielegalnych wyścigach samochodowych. Gra nawiązuje do takich hitów filmowych, jak “Szybcy i Wściekli” oraz “Tokyo Drift” i z pewnością wpadnie w gusta wszystkich osób, które fascynują się tuningiem samochodowym.

W porównaniu do poprzedniej części, twórcy zmodyfikowali sposób wyszukiwania i rozpoczynania wyzwań. Gracz teraz nie wybiera poszczególnych wyścigów z menu, tylko jeździ po otwartym mieście i samemu wyszukuje wyzwań. Eksplorując wielką metropolię możemy napotkać innych kierowców, którzy są potencjalnymi rywalami w nocnych wyścigach. Dodaje to realizmu i wzmacnia specyficzny klimat gry.

Wraz z awansem na coraz wyższe szczeble w hierarchii ulicznej, do naszej dyspozycji oddawane będą kolejne dzielnice metropolii, w której odbywają się wszystkie wyścigi. Need for Speed: Underground 2 oferuje wiele rodzajów prowadzenia potyczek - znajdziemy tu krótkie wyścigi na jednym odcinku (Drag), dłuższe na określonej trasie z kilkoma okrążeniami (Circuit), jak również wyścig oparty na poślizgach (Drift). W grze jest ok. 10 trybów wyścigów, a każdy z nich różni się od siebie sposobem prowadzenia rozgrywki, dzięki czemu gra nie jest monotonna i wciąga na bardzo długo.

W grze znajdziemy ok. 30 licencjonowanych pojazdów (zatem natrafimy tu na prawdziwe modele samochodów popularnych marek, takich jak Mitsubishi, Nissan, Honda), które z kolei możemy dowolnie tuningować. Opcji ulepszania pojazdów jest wiele, a zmian możemy dokonywać na płaszczyźnie wizualnej, jak również technicznej. Nowe dopalacze, skrzynie biegów, hamulce oraz wiele innych dodatków sprawiają, że ze standardowego modelu możemy zrobić wyżyłowany do granic możliwości samochód. Nie zabraknie również możliwości ulepszenia wyglądu, a co za tym idzie znajdziemy tu opcje dodawania spojlerów, obniżania zawieszenia, zmiany lakieru i kolorystyki, aż po dodawanie elementów graficznych. Liczba kombinacji jest wręcz nieograniczona.

Grafika stoi na wysokim poziomie i nadal potrafi zachwycić. Miasto nocą prezentuje się świetnie, a wszechobecne światła (zarówno z pojazdów jak i neonów sklepów) sprawiają, że kolorowa mozaika blasku reflektorów nada niepowtarzalnego klimatu. Jak na serię Need for Speed przystało, muzyka również stoi na bardzo wysokim poziomie. Podczas prowadzenia wyścigów, gracze, poza wyciem silnika, w głośnikach usłyszą piosenki takich wykonawców, jak Queens of the Stone Age, Snoop Dogg, Xzibit, Mudvayne, Paul van Dyk, Fluke czy też Felix Da Housecat.