Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu swojego bohatera w Dragon's Dogma 2 i chciałbyś zmienić coś w jego wyglądzie, to musisz wiedzieć, że proces ten nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Jest również bardzo kosztowny, zwłaszcza jeśli próbujesz to zrobić na wczesnym etapie gry. Mimo to jest to możliwe, więc postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.

Najważniejsze informacje:

  1. Gdzie zmienić wygląd postaci w Dragon's Dogma 2?
  2. Jak zmienić wygląd postaci w Dragon's Dogma 2?

Jak zmienić wygląd postaci w Dragon's Dogma 2. Kreator postaci w grze

Dragon's Dogma 2 to gra RPG, której twórcą jest Capcom. Możesz tworzyć w niej różne postacie, mając do dyspozycji całkiem sporo opcji. Kreator postaci pozwala stworzyć różne projekty i puścić wodze fantazji. Niektórzy gracze odtwarzają postacie z innych gier. Kreator postaci w Dragon's Dogma 2 to element, który wywołuje sporo emocji. Ma zarówno swoich fanów, jak i przeciwników. Jeśli chodzi o zmianę wyglądu postaci w Dragon's Dogma 2, to masz do dyspozycji dwie opcje i obie metody są absurdalnie drogie.

Pierwsza metoda polega na odwiedzeniu fryzjera w dużym mieście. Jest to standardowa procedura w większości współczesnych gier. Jedynym haczykiem jest to, że będzie to kosztować od 10 000 do 25 000 złota, w zależności od tego, co chcesz zmienić. Ale nadal istnieje ograniczenie w kwestii tego, co można zmienić....

Dogma 2 oferuje także drugi wariant, który polega na użyciu Art of Metamorphosis. Element w grze, który kosztuje RC (waluta mikrotransakcji w grze). Ta metoda jest absolutnie niedorzeczna i wymaga wydania prawdziwych pieniędzy tylko po to, aby zmienić wygląd postaci w grze.

Uwaga: Jeśli chcesz zmienić budowę fizyczną i cechy swojej postaci, musisz użyć Art of Metamorphosis (które kosztuje około 5 złotych). Udaj się do Wielkiej Szczeliny w Vernworth i porozmawiaj z NPC stojącym obok, aby znaleźć całą masę przedmiotów, które możesz kupić za Kryształy Szczeliny (4,50 złotych za 500 Kryształów).

Zasadniczo pierwsza metoda będzie kosztować ogromne ilości złota, podczas gdy druga metoda będzie kosztować RC, czyli pieniądze ze świata rzeczywistego. Co za oszustwo.

Gdzie zmienić wygląd postaci w Dragon's Dogma 2?

W miastach Vernworth i Bakbattahl możesz sprawdzić na mapie ikonę nożyczek, która wskazuje lokalizację lokalnego fryzjera. Po znalezieniu lokalizacji udaj się tam i porozmawiaj z NPC, a będziesz mógł zapłacić od 10 000 do 25 000 złota, aby zmienić różne aspekty swojego wyglądu i stworzyć swojego wymarzonego bohatera. Jeśli nie masz takiej kwoty, możesz zapłacić około 5 złotych, aby edytować wygląd swojej postaci za pomocą Art of Metamorphosis. Niezły żart dla gracza, który wydał 300 złotych na grę, prawda? CZAS NA ZWROT PIENIĘDZY!

Wyjątkowo zła praktyka w Dragon's Dogma 2.

Na domiar złego gra jest tak pazerna na pieniądze i pełna mikrotransakcji, że przechowuje wygląd postaci na swoich serwerach, więc usuwanie plików zapisu z \STEAM\userdata\NUMBER\2054970\remote\win64_save i wprowadzanie zmian w kreatorze postaci, nawet przy wyłączonych zapisach w chmurze, nie ma zastosowania do postaci w grze. Jeśli masz również inne poważne problemy z wydajnością i zawieszaniem się gry, możesz zapoznać się z naszą pełną listą przewodników po DG2 poniżej. Powinny one pomóc w rozwiązaniu większości problemów dość szybko.

Przewodniki po Dragon's Dogma 2