Jeśli chcesz zrobić kopię wszystkich adresów URL filmów na swoim kanale YouTube, aby śledzić swoje postępy lub po prostu stworzyć katalog swojej pracy i postępów, to koniecznie czytaj dalej. W tym artykule dowiesz się, jak szybko i łatwo przeglądać i kopiować wszystkie linki do filmów na swoim kanale YouTube bez konieczności przeglądania każdego filmu po kolei. Kopiuj zbiorczo linki do filmów z kanału YouTube.

YouTube to niezwykle łatwa platforma do nawigacji i wyszukiwania treści, jednak nie oferuje żadnego rzeczywistego wsparcia twórcom treści, którzy chcą uzyskać kopię wszystkich linków i tytułów filmów YouTube w łatwym do zrozumienia formacie. Na przykład arkusz kalkulacyjny zawierający wszystkie tytuły filmów z Twojego kanału wraz z linkami. Istnieje wiele różnych powodów, dla których możesz chcieć to zrobić. W tradycyjnej metodzie jednak musiałbyś to zrobić poprzez ręczne przeglądanie kanału, kopiowanie i wklejanie adresów URL filmów jeden po drugim.

Na szczęście istnieje naprawdę szybki i łatwy sposób na uzyskanie pełnej listy linków do filmów na kanałach YouTube wraz z ich tytułami. Nie wymaga to również żadnych specjalnych narzędzi ani oprogramowania i można to zrobić bezpośrednio w przeglądarce przy odrobinie wiedzy. Jedynym problemem jest to, że nie można uzyskać informacji o YouTube Shorts. Jeśli więc masz kanał na YouTubie poświęcony filmom Shorts, to niestety Ci to nie pomoże.

Jak zapisać wszystkie linki do filmów na kanale YouTube? Zapisz wszystkie linki i tytuły do ​​filmów na swoim kanale YouTube.

  • Aby rozpocząć, musisz otworzyć przeglądarkę internetową (każda działa dobrze) i odwiedzić stronę z filmami na kanale, dla którego chcesz zapisać dane łącza wideo.
  • Po znalezieniu się na stronie głównej kanału przejdź do zakładki Wideo.

  • Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy puste miejsce i wybierz Sprawdź.

  • Otworzy się przerażająco wyglądające okno. Tutaj przejdź do karty Konsola.

  • Pojawi się lista tekstów, zignoruj ​​​​cały tekst, skopiuj i wklej następujący kod do okna i naciśnij Enter.

var scroll = setInterval(function(){ window.scrollBy(0, 1000)}, 1000);

Uwaga: jeśli na kanale znajduje się więcej niż 1000 filmów, możesz zwiększyć tę liczbę.

  • Ten kod sprawi, że wszystkie filmy na kanale będą widoczne. Przetworzenie wszystkich danych zajmie trochę czasu.

  • Po zakończeniu ładowania skopiuj i wklej następujący kod w oknie i naciśnij Enter.

window.clearInterval(scroll); console.clear(); urls = $$('a'); urls.forEach(function(v,i,a){if (v.id=="video-title-link"){console.log('\t'+v.title+'\t'+v.href+'\t')}});

  • Ten kod posortuje i uporządkuje wszystkie informacje zebrane przez pierwszy kod w piękną listę filmów posortowanych w kolejności od najnowszego do najstarszego, pokazując tytuł filmu i adres URL.

Możesz teraz szybko i łatwo skopiować wszystkie te dane do arkusza kalkulacyjnego w celu ich przechowywania lub kontroli.

A co z filmami Shorts na YouTubie? Czy będzie widać wszystkie linki do filmów Shorts na YouTubie?

Niestety na ten moment metodą tą można pobierać dane jedynie w przypadku długich filmów z YouTube’a. Jestem jednak pewna, że istnieje też metoda, którą można zastosować w przypadku filmów Shorts na YouTubie. Jeśli zdarzy Ci się to odkryć, koniecznie udostępnij go, a my zaktualizujemy ten artykuł.

Co jeśli potrzebuję tylko linków do filmów na YouTubie, a nie tytułów?

Jeśli potrzebujesz tylko wszystkie tytuły lub linki, możesz po prostu skopiować i wkleić dane do ChatGPT i poprosić o dodanie linków lub tytułów z treści, a zadanie zostanie wykonane bez większego wysiłku. W każdym razie jest to najlepszy sposób na uzyskanie tytułów i adresów URL z YouTube.