Operator PLUS ma specjalną ofertę dla posiadaczy telefonów na kartę w Plush – darmowe 30GB Internetu na wakacje. Każdy posiadacz usługi Nowy Plush może aktywować 30GB Internetu za darmo. Jak to zrobić?

Jak włączyć darmowe 30GB Internetu w Plush

Rozpoczyna się okres wakacyjny, a więc czas wyjazdów, wycieczek i spędzania czasu poza domem z przyjaciółmi. PLAY nie chce, abyście w poszukiwaniu dostępu do Internetu używali darmowych hot-spotów Wi-Fi niewiadomego pochodzenia. Aby umilić Wam czas w te wakacje operator oferuje darmowe 30GB Internetu w ramach danych komórkowych. Pakiet przeznaczony jest dla posiadaczy telefonów na kartę w usłudze Nowy Plush.

Darmowe 30GB przeznaczone jest na cały okres wakacyjny i podzielone zostało na trzy części, czyli 10GB każdego miesiąca. Oferta obowiązuje od 10 czerwca do 10 września 2019 roku. Po aktywowaniu pakietu będziemy otrzymywać 10GB miesięcznie, przez okres trzech miesięcy. Łącznie da to całkowite zasilenie w postaci 30GB Internetu. Jak zatem włączyć darmowe 30GB Internetu na wakacje w Plush?

Jak aktywować darmowy pakiet 30GB Internetu na wakacje w Plush?

Uaktywnienie usługi jest bardzo proste. Można to zrobić za pomocą specjalnego kodu, który należy wpisać na klawiaturze ekranowej w aplikacji Telefon. Alternatywnie, użytkownik może użyć aplikacji mobilnej Plusa, czyli Mobilny Plus Online.

Najprostszym sposobem jest skorzystanie ze specjalnego kodu. Uruchom w telefonie aplikację Telefon, a następnie wysuń klawiaturę ekranową, w której wpisujesz numer. Za pomocą klawiatury wprowadź poniższy kod:

*136*11*8959#

Wprowadzenie tego kodu spowoduje aktywację pakietu darmowego Internetu. Od razu nasze konto zostanie zasilone darmową porcją 10GB danych komórkowych do wykorzystania.

Darmowe 30GB Internetu w Plush - aktywacja

Jak wspomniałem, cały pakiet jest podzielony na trzy zasilenia, po 10GB każde. Pierwsze zasilenie dostaniemy więc od razu, natomiast drugie pojawi się w Lipcu, a trzecie w Sierpniu 2019 r.

Jeśli nie chcesz wprowadzać powyższego kodu, to alternatywnym sposobem jest skorzystanie z aplikacji Mobilny Plus Online. Wystarczy uruchomić aplikację i zalogować się na swoje konto, a następnie na liście promocji do aktywacji znaleźć pakiet darmowych 30GB Internetu na wakacje i go aktywować.