Próbujesz zainstalować mody do gry za pomocą Vortex Mods Manager, ale masz problemy z błędem - Dest already exists? Potem następuje ogromny ciąg danych, które są głównie lokalizacjami plików systemowych. Ten artykuł pokaże ci, jak szybko i łatwo rozwiązać ten problem, abyś mógł zainstalować mody i uruchomić grę bez żadnych problemów. Na szczęście rozwiązanie jest szybkie i łatwe, a jego wykonanie nie powinno być zbyt skomplikowane.

Najważniejsze informacje:

 1. Co powoduje błąd modów - „Miejsce docelowe już istnieje” w Vortex?
 2. Jak naprawić błąd modów - „Miejsce docelowe już istnieje” w Vortex?

Jak naprawić błąd modów Vortex - Miejsce docelowe już istnieje.

Jeśli napotykasz błąd „Dest already exist” w Menedżerze modów Vortex, zwykle oznacza to, że Vortex próbuje zainstalować mod w katalogu, w którym pliki już istnieją, powodując konflikt. W zależności od moda może to również spowodować uszkodzenie. Oto przewodnik krok po kroku, jak rozwiązać ten problem.

Przed rozpoczęciem należy pamiętać o następujących kwestiach:

 • Wykonaj kopię zapasową danych: Przed usunięciem jakichkolwiek folderów warto wykonać kopię zapasową bieżących modów i ustawień na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.
 • Sprawdź aktualizacje: Upewnij się, że Vortex jest aktualny. Aktualizacje często zawierają poprawki błędów, które mogą rozwiązać typowe problemy, takie jak ten, więc musisz zainstalować najnowszą wersję.
 • Ponownie zainstaluj Vortex: Jeśli problem nadal występuje, rozważ ponowną instalację Vortex. Może to naprawić wszelkie podstawowe problemy z samą aplikacją.

Aby rozwiązać problem modów Vortex „miejsce docelowe już istnieje”, wykonaj następujące kroki:

 • Uruchom aplikację Vortex.
 • Przejdź do zakładki Pobrane w Vortex.
 • Na karcie Pobrane kliknij opcję Otwórz folder pobierania. Spowoduje to otwarcie eksploratora plików w katalogu, w którym Vortex przechowuje pobrane pliki modów.
 • W eksploratorze plików przejdź o jeden poziom katalogu w górę, aby wyświetlić listę wszystkich gier zarządzanych przez Vortex. Zazwyczaj można to zrobić, klikając strzałkę „w górę” lub opcję „...” w eksploratorze plików.
 • Poszukaj folderu o nazwie Site w tym katalogu i usuń go. Folder ten często zawiera tymczasowe lub uszkodzone dane, które mogą zakłócać instalację modów.
 • Zamknij całkowicie Vortex, a następnie uruchom go ponownie. Zapewni to, że wszelkie pozostałe dane z poprzedniej sesji zostaną usunięte, a Vortex rozpocznie grę od nowa.

Co powoduje błąd Dest Already Exists w Vortex Mod Manager?

Jak to często bywa, ten komunikat o błędzie jest ogromny i bardzo zagmatwany, więc nie ma się co dziwić, że niektórzy użytkownicy są tak zdezorientowani, kiedy go widzą. Jednak w rzeczywistości jest to błąd, który wynika ze zduplikowanego pliku lub uszkodzenia pliku, którego rozwiążesz dzięki metodom pokazanym powyżej. W całości komunikat o błędzie brzmi następująco:

dest already exists.
Error
at Object.withTmpDir (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\renderer.js:168:210)
at C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\renderer.js:989:46
at tryCatcher (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\node_modules\bluebird\js\release\util.js:16:23)
at Promise._settlePromiseFromHandler (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\node_modules\bluebird\js\release\promise.js:547:31)
at Promise._settlePromise (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\node_modules\bluebird\js\release\promise.js:604:18)
at Promise._settlePromiseCtx (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\node_modules\bluebird\js\release\promise.js:641:10)
at _drainQueueStep (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\node_modules\bluebird\js\release\async.js:97:12)
at _drainQueue (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\node_modules\bluebird\js\release\async.js:86:9)
at Async._drainQueues (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\node_modules\bluebird\js\release\async.js:102:5)
at Async.drainQueues (C:\Program Files\Black Tree Gaming Ltd\Vortex\resources\app.asar\node_modules\bluebird\js\release\async.js:15:14)