Próbujesz grać w Lethal Company, ale ciągle otrzymujesz błąd wersji 16480 lub podobny komunikat o błędzie z innym kodem wersji? Ten artykuł pokaże ci, jak szybko i łatwo rozwiązać błąd 16480 w Lethal Company. Jest to częsty błąd występujący podczas dodawania modów do gry.

Lethal Company to dziwaczna, ale bardzo intensywna gra wieloosobowa, która rzuca cię w świat eksploracji kosmosu, zbieractwa i bitew. Jedynym problemem jest to, że gra jest domyślnie ograniczona do 4 graczy, więc wielu użytkowników stosuje mody, aby pozwolić grać nawet 20 graczom naraz. Problem polega na tym, że może to powodować poważne problemy ze stabilnością, z których największym jest błąd Lethal Company 16480. Chociaż błąd jest irytujący i skomplikowany, to pomożemy ci go naprawić dość szybko, abyś był w stanie dołączyć do lobby i serwerów.

Przyczyny błędu Lethal Company w wersji 16480?

Pomimo dzielenia identycznej wersji gry, niektórzy gracze konsekwentnie napotykają komunikaty o błędach podkreślające różnice w wersji, tworząc przeszkody w dołączaniu lub zapraszaniu znajomych. Jak wspomnieliśmy powyżej, problem jest związany z modami, co oznacza, że nie można dołączyć lub zaprosić innych graczy na serwery bez uzyskania informacji o błędzie. Na szczęście problem jest szybki do rozwiązania, więc powinieneś bez problemu wrócić do rozgrywki.

Jak naprawić błąd 16480 w Lethal Company.

Teraz, gdy zidentyfikowaliśmy przyczyny, przejdźmy do rozwiązania i zajmijmy się zainstalowanymi modami. Oto przewodnik krok po kroku, który pomoże ci rozwiązać błąd wersji 16480 i wrócić do cieszenia się rozgrywką wieloosobową ze znajomymi.

  • Zarządzanie modami: Sprawdź, czy nie ma konfliktów między modami i upewnij się, że są one odpowiednio rozmieszczone. Dokładnie sprawdź i uporządkuj swoje mody, aby uniknąć rozbieżności w wersjach. Być może będziesz musiał całkowicie odinstalować grę, a następnie zainstalować ją ponownie i na nowo dodać mody. Upewnij się tylko, że masz najnowsze wersje.
  • Dostosowanie ustawień gry: Przejdź do Lethal Company/BeplnEx/config i znajdź plik LC_API.cfg Kliknij go dwukrotnie i włącz ustawienie "force modded server browser" w pliku LC_API.cfg, ustawiając je na True. Poprawi to kompatybilność w trybie wieloosobowym.
  • Rozwiązywanie problemów: Jeśli zarządzanie modami nie rozwiąże problemu, spróbuj ponownie uruchomić komputer, zweryfikować pliki gry na Steamie, zaktualizować Lethal Company lub uruchomić grę jako administrator.
  • Rozwiązania dotyczące łączności: Jeśli problemy z połączeniem nie ustąpią, zresetuj router, wyłącz nakładkę Steam lub, w ostateczności, odinstaluj i zainstaluj ponownie Lethal Company.

Zainstaluj poprawnie mody w Lethal Company.

Jeśli jeszcze nie wykonałeś tej części procesu, wróć i upewnij się, że poprawnie zainstalowałeś wszystkie swoje mody. Zwłaszcza te wymagane do gry z więcej niż 4 graczami. Te mody są najważniejsze, aby komponenty trybu wieloosobowego Lethal Company działały bez awarii i błędów.