Rejestrowanie czasu pracy wiąże się z przepisami, które obowiązują dla wszystkich osób prowadzących przedsiębiorstwa. Ewidencja godzin z reguły może obywać się w formie papierowej oraz w coraz to bardziej popularnej formie - elektronicznej. Procesy związane z naliczaniem godzin szczególnie w większych firmach łatwiej prowadzi się w przeznaczonych do tego celu systemach. Aplikacje z łatwością można wdrożyć w każdej branży. Nie zajmuje to wiele czasu. Każdy z pracowników jest w stanie na bieżące rejestrować godziny swoich zadań. Warto zapoznać się z tego rodzaju systemem.

Rejestrowanie czasu pracy online

Rejestracja czasu pracy online polega przede wszystkim na systematycznym zapisywaniu przepracowanych godzin pracy przez danego pracownika. Systemy pozwalają na pracę w zautomatyzowanym środowisku, które działa online. Możemy rejestrować dane, posiadając konto w programie. Pozwala to na przesyłanie informacji w trybie tekstowym do różnych działów firmy. Wszystkie dokumenty związane z rejestrowaniem godzin są przechowywane, a także udostępnianie z jednej bazy danych w czasie rzeczywistym.

Rejestracja czasu pracy online na Inewi.pl to idealne rozwiązanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Program pozwala na monitorowanie takich danych jak spóźnienia pracowników czy też przepracowane nadgodziny lub nieobecności. Posiada przejrzysty i nowoczesny grafik pracy. Użytkowanie programu jeszcze nie było tak proste i łatwe.

Korzyści płynące zużywania oprogramowania online

Korzyści płynące z użytkowania programu ewidencji czasu godzin online to przede wszystkim łatwe prowadzenie miesięcznych rozliczeń płacowych. Usługa pozwala na pracę w przestrzeni online. W dwóch kierunkach dostarcza informacje z bazy danych. Dzięki temu na bieżąco możemy monitorować stan przepracowanych godzin wszystkich osób pracujących w firmie. Wszelkie zmiany są od razu widoczne przez każdego pracownika. Program działa bez jakichkolwiek dodatkowym oprogramowań instalowanych na komputerach. Wystarczy tylko przeglądarka i łącze internetowe. Sama rejestracja na portalu trwa zaledwie kilka minut. Potem możemy cieszyć sięfunkcjonalnościami programu. Łatwe poruszanie się w systemie, a także intuicyjność pozwala od razu pracować w tym środowisku.

Rejestracja czasu pracy online – dlaczego jest tak ważna w firmie? Przede wszystkim pozwala na szybkie zarządzanie czasem pracowników w danej jednostce w firmie. Dostęp lub ewentualna korekta danych przebiega bezproblemowo i od razu. Nie tracimy zbyt dużo czasu na tego rodzaju zabieg. Jeśli mielibyśmy wszystko robić na kartce, z pewnością zajęłoby to nam dużo więcej czasu, a przy tym popełnienie błędów byłoby znaczące niż w przypadku systemu rejestracji czasu pracy online.Ewidencja czasu godzin umożliwia automatyczne wykrywanie błędów oraz powiadomienie o ich wystąpieniu w systemie.

Aplikacja daje możliwość integracji programu z wieloma innymi systemami do zarządzania danych czy też do księgowania. Jest to na tyle znacząca funkcjonalność, że pozwala połączyć wiele systemów w jeden centralny program. W ten sposób mamy wszystko w jednym miejscu w dodatku dostęp do danych może obywać się także ze smartfonów czy też tabletów. Aplikacja współpracuje między innymi z takimi oprogramowaniami jak:Gratyfikant GT, Comarch Optima, R2Płatnik oraz Sage Symfonia. Program można również połączyć z wieloma czytnikami oraz urządzeniamiumożliwiającymi naliczanie godzin pracy.