Angry Birds Seasons Download

Angry Birds to już żywa legenda wśród gier na urządzenia mobilne i dotykowe. Na szczęście firma Rovio stworzyła także wersję jednej z odsłon tej serii na komputery stacjonarne, dzięki czemu użytkownicy pecetowi mogą się cieszyć Angry Birds Seasons. W tej wersji mamy do dyspozycji nowe plansze jak również nieco większy poziom trudności w porównaniu do podstawowego wydania.

Gra jest połączeniem gry zręcznościowej i logicznej, gdzie wystrzeliwując z procy „wściekłe ptaki” musimy zniszczyć świnki, które umiejscowione zostały pod różnego rodzaju przeszkodami. Zadaniem gracza jest wystrzelenie ptaków w taki sposób, żeby opadając pod odpowiednim kątem zniszczyły jak najwięcej przeszkód i świnek przy jednoczesnym użyciu najmniejszej ilości prób. Angry Birds daje dużo dobrej zabawy, ale wymaga także logicznego myślenia oraz podstawowej znajomości praw fizyki.

W odsłonie Seasons zmienia się krajobraz i efekty wizualne, które odpowiadają różnego rodzaju świętom obchodzonych w różnych zakątkach świata. Znajdziemy tutaj plansze wystrojone dyniami na Halloween jak również Święta Bożego Narodzenia, które urzekają śniegiem, choinkami oraz kolorowymi łańcuchami. W sumie gra setki poziomów podzielonych na różne kategorie okazjonalne.

Pecetowa wersja obsługiwana jest za pomocą myszki – do gry w żadnym wypadku nie potrzebujemy dotykowego monitora. Opcje umożliwiają nam dostosowanie rozmiaru okna, bowiem w Angry Birds możemy grać w okienku, jak również w wersji pełnoekranowej.