Jeśli szukasz najlepszej bezpłatnej usługi udostępniania plików, która umożliwia przesyłanie i udostępnianie dużych plików i folderów. W tym artykule dowiesz się, jak udostępnić do 10 GB danych w pełni zaszyfrowanych bez konieczności wprowadzania i weryfikowania adresów e-mail lub innych danych. Po prostu prześlij plik, pobierz link do pobrania i udostępnij go komukolwiek chcesz.

Powiązane: Jak dodawać lub usuwać dodatki w Dokumentach Google.

Obecnie w Internecie dostępne są dziesiątki różnych usług udostępniania plików i chociaż wszystkie mają ten sam cel, każda usługa ma swoje zalety i wady. Z biegiem lat omówiliśmy kilka różnych usług, z których niestety prawie wszystkie stały się bardziej restrykcyjne lub nie są już bezpłatne.

Co prowadzi nas do dzisiejszego artykułu! W końcu znaleźliśmy kolejną najwyższej klasy usługę udostępniania plików, za pomocą której można udostępniać pliki do 10 GB bez konieczności wprowadzania mnóstwa informacji identyfikujących, takich jak imię i nazwisko lub adres e-mail. To, co czyni tę usługę jeszcze lepszą, to fakt, że jest całkowicie bezpłatna, ma przyzwoite szyfrowanie i nie chce wiedzieć wszystkiego o Tobie i Twoim pliku.

Usługa nazywa się Wormhole i działa prawie tak samo, jak każda inna bezpłatna usługa udostępniania plików na rynku. Po prostu odwiedź witrynę internetową, prześlij swoje dane, wprowadź kilka szybkich zmian w preferencjach i uzyskaj link do pobrania pliku. Niewiele rzeczy jest łatwiejszych niż Wormhole. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z usługi udostępniania plików, takiej jak Wormhole, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Najlepsza bezpłatna usługa udostępniania plików do 10 GB. Udostępniaj pliki do 10 GB bez wpisywania adresu e-mail!

Aby rozpocząć, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest udanie się na oficjalną stronę internetową Wormhole pod adresem https://wormhole.app/. Gdy jesteś na głównej stronie Wormhole, po prostu kliknij opcję Wybierz pliki do wysłania lub przeciągnij i upuść pliki / foldery w określonym obszarze. Po pomyślnym przesłaniu pliku zostaniesz przeniesiony na nową stronę z dwiema różnymi opcjami: Kopiuj łącze i Udostępnij.

Uwaga: prędkość będzie zależeć od szybkości wysyłania, więc pliki o rozmiarze 10 GB mogą zająć trochę czasu.

Kopiuj łącze to najłatwiejsza metoda, ponieważ umożliwia natychmiastowe udostępnienie pliku dowolnej wybranej osobie. Jedynym wymaganiem jest pobranie pliku w ciągu dwudziestu czterech godzin od utworzenia łącza. Jeśli wybierzesz opcję Udostępnij, pojawi się kilka typowych opcji: Mail, Bluetooth, Twój telefon, Microsoft OneNote.

Jeśli nie ufasz procesowi szyfrowania usług udostępniania plików online, możesz łatwo samodzielnie zaszyfrować dane, a następnie przesłać je i udostępnić za pomocą Wormhole. Jest to zdecydowanie najbezpieczniejsza dostępna metoda, ale zajmuje trochę więcej czasu.

Jeśli ostatnio spędziłeś trochę czasu na wyszukiwaniu w Google najlepszych bezpłatnych usług udostępniania plików online, wiesz, że trudno jest znaleźć usługę, która oferuje bezpłatne rozmiary plików do 10 GB. Alternatywnie możesz po prostu skorzystać z bezpłatnej usługi przechowywania 15b kont Google, jednak istnieje duża szansa, że ​​wykorzystałeś już jej sporą część. Możesz też otwierać kolejne konta Google tylko do udostępniania plików o rozmiarze do 15 GB.