Jeśli niedawno kupiłeś Cyberpunk 2077 na PlayStation i chcesz go zwrócić, możesz teraz uzyskać pełny zwrot pieniędzy ze sklepu internetowego PlayStation, więc postępuj zgodnie z instrukcjami. Przedstawiamy cały proces zwrotu pieniędzy za grę Cyberpunk 2077. Alternatywnie, jeśli znasz kogoś, kto chce otrzymać zwrot pieniędzy na Xbox, podaliśmy szczegóły w załączonym tekście poniżej.

Powiązane: Jak zwiększyć FPS w Cyberpunk 2077 na PC (optymalizacja wydajności)

Cyberpunk 2077 miał być najlepszą grą, jaka kiedykolwiek powstała, jeśli słuchać tego co mówiło się przez ostatnie 5 lat. Jednak rozczarowanie było tak samo duże jak napięcie przed premierą. Więc jeśli nauczyłeś się czegokolwiek z tego co się teraz dzieje, to to, że NIGDY, NIGDY nie powinieneś zamawiać gry w przedsprzedaży. Mimo, że Cyberpunk 2077 działa dość dobrze na PC teraz, gdy naprawiono znaczną liczbę błędów, podstawowe wersje konsolowe nadal są katastrofą, która prawdopodobnie nie zostanie naprawiona jeszcze przez długi czas. 

Na szczęście, po kilku dniach ciszy, Sony w końcu zgodziło się zaoferować pełne zwroty pieniędzy klientom, którzy chcą zwrócić swoje cyfrowe kopie Cyberpunk 2077. Oficjalne ogłoszenie poniżej ma sprawiać wrażenie, że ​​naprawdę zależy im na Tobie i na oddaniu Twoich pieniędzy, to na początku nie byli zainteresowani tym pomysłem, dopóki CDPR nie zaoferowało zwrotów pieniędzy klientom PlayStation.

Z drugiej strony Microsoft i Xbox oferują użytkownikom Xbox pełne zwroty pieniędzy od początku całego bałaganu. Proces zwrotu pieniędzy za grę Cyberpunk 2077 na Xbox One można znaleźć tutaj>  Jak uzyskać zwrot pieniędzy za grę Cyberpunk 2077 na Xbox One. 

Jak uzyskać zwrot pieniędzy za grę Cyberpunk 2077 na PlayStation?

Aby zażądać pełnego zwrotu pieniędzy za kopię gry Cyberpunk 2077 na PlayStation, przejdź na stronę zwrotów Cyberpunk 2077 w PlayStation Store. Tutaj musisz zalogować się na swoje konto PlayStation i postępować zgodnie z instrukcjami. Zwrot środków zostanie zwrócony na konto, za pomocą którego kupiłeś grę, a jego przetworzenie może zająć kilka dni. Biorąc pod uwagę, że miliony ludzi żądają zwrotu pieniędzy, może to zająć trochę czasu. 

Oprócz oferowania pełnego zwrotu pieniędzy za grę Cyberpunk 2077, firma Sony usunęła również grę Cyberpunk 2077 z PlayStation Store, aby uniemożliwić większej liczbie użytkowników zakup gry, która najprawdopodobniej zakończyłaby się niezadowoleniem i reklamacją. Na tym etapie nie ma obecnie żadnych planowanych dat powrotu Cyberpunk 2077 do PlayStation Store. Warto również zauważyć, że chociaż Microsoft oferuje zwrot pieniędzy od pierwszego dnia, nie usunął jeszcze Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, CDPR powinno być w stanie uratować wersje Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox poprzez serię rygorystycznych poprawek i optymalizację wydajności. Po sukcesie Wiedźmina 3 i jego pierwotnych problemach z uruchomieniem, nie ma powodu, dla którego CDPR nie może uratować Cyberpunk przed całkowitą klapą. W międzyczasie zawsze możesz spróbować zarejestrować się w Google Stadia, aby zagrać w Cyberpunk 2077, ale będziesz potrzebować do tego imponującego połączenia internetowego.