Czy smartwatch pasuje do garnituru? Tak, pasuje, ale nie każdy model zegarka tego typu dobrze wygląda w zestawieniu z garniturem. Poza tym na wyjątkowe okazje lepiej założyć minimalistyczny elegancki zegarek garniturowy. Nie mniej jednak w stylizacjach nieformalnych i biznesowych sprawdzą się także zegarki interaktywne. Jak dobrać smartwatch do garnituru, aby nie zepsuć outfitu? Podpowiadamy.

Smartwatch i garnitur. Czy to dobre połączenie?

Smartwatche od kilku lat zyskują na popularności, a niektórzy panowie najchętniej by się z nimi nie rozstawali. Zegarki interaktywne wybierane są zwłaszcza przez mężczyzn uprawiających sport i lubiących nowinki technologiczne. Noszą je też przedsiębiorcy, urzędnicy i przedstawiciele wolnych zawodów. Powodem są różnorodne przydatne funkcje smartwatcha. Nowoczesne modele nie tylko liczą spalane podczas treningu kalorie i mierzą tętno, ale można je sparować ze smartfonem. Sygnalizują w cichy i subtelny sposób połączenia i odebrane wiadomości, nawet jeśli telefon jest wyciszony. Mają połączenie z Internetem, więc można zainstalować szereg przydatnych aplikacji. Można nimi sterować prezentacja multimedialną. To sprawia, że pełnią funkcję nie tylko czasomierza, ale też praktycznego gadżetu, ułatwiającego pracę i rozrywkę. Dla niektórych jest wręcz niezastąpionym, elektronicznym asystentem. Duży wybór nowoczesnych i praktycznych smartwatchy znajdziesz w sklepie internetowym pod linkiem https://zegarownia.pl/smartwatche-zegarki-inteligentne. Panowie, którzy korzystają w pracy ze smartwatcha, a zarazem często ubierają garnitury, muszą dopasować do nich odpowiedni model takiego zegarka.

Jaki smartwatch pasuje do garnituru?

Przede wszystkim taki na eleganckim pasku i z minimalistyczną tarczą. Poza tym koperta powinna z łatwością mieścić się pod mankietem koszuli. Niektóre modele wyprodukowano z myślą o mężczyznach na wysokich stanowiskach, więc przed zakupem warto zaznaczyć, że smartwatch będzie używany w pracy i ma pasować do garnituru. Kupując smartwatch w sklepie internetowym, na przykład na https://zegarownia.pl/, musisz sam dobrać model, który będzie dobrze wyglądał w zestawieniu z biznesową marynarką. Zwróć uwagę właśnie na rozmiar koperty, kolor i wygląd tarczy oraz jakość paska. Zrezygnuj z zegarków z rzucającą się w oczy tarczą, umocowaną na plastikowym pasku. Takie modele zdecydowanie nie pasują do garnituru. Zasadniczo im bardziej minimalistyczny i klasyczny wygląd tarczy oraz stonowany kolor, tym lepiej. Dodatkowe funkcje inteligentnego zegarka dostępne są po przesunięciu bocznego pierścienia, a w ustawieniu podstawowym taki inteligentny zegarek zyskuje klasyczny wygląd. Smartwatch do garnituru powinien mieć elegancki skórzany, ewentualnie materiałowy pasek z klamerką, bez widocznych przeszyć czy zdobień. Taki zegarek możesz nosić przez cały czas, również w trakcie sportowych treningów. Są też modele casualowych smartwatchy z elegancką bransoletą, które jednak nie pasują do stylizacji sportowych.

Smartwatch dla dziecka – idealny prezent na urodziny i pod choinkę

Smartwatche to również wymarzone gadżety dla dzieci i młodzieży. Inteligentny zegarek to idealny prezent pod choinkę, na urodziny czy z okazji I komunii. Dziecko poznaje nowe technologie. Nierzadko ułatwiają mu one naukę i kontakty z rówieśnikami, a także zachęcają do podjęcia i kontynuowania różnego rodzaju aktywności fizycznych. W sklepie internetowym Zegarownia pod linkiem https://zegarownia.pl/zegarki-dla-dzieci/smartwatche-dla-dzieci dostępne są zarówno modele dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i zegarki inteligentne dla nastolatków. Wybierając konkretny model, zwróć uwagę na design, funkcje i dotykowy wyświetlacz. Zaletą jest także lokalizacja GPS, dzięki której rodzic wie, gdzie jest jego dziecko. Ważną kwestią jest kompatybilność ze smartfonem. Oferta interaktywnych zegarków dla dzieci obejmuje modele z wejściem na kartę SIM, a więc z funkcją dzwonienia oraz przeznaczone do sparowania ze smartfonem.

Wiesz już, jaki smartwatch pasuje do garnituru i dlaczego warto kupić smartwatch dla dziecka. Wejdź na stronę sklepu Zegarownia i kup zegarki, których potrzebujesz Ty i Twoi najbliżsi.