Crysis 2 Multiplayer Demo Download

Świat nawiedziły różne klęski żywiołowe a ludzkość stoi na skraju zagłady. Dodatkowo na ziemię wracają kosmici którzy mają tylko jeden cel - całkowite zniszczenie ludzkiego gatunku. Inwazja obcych rozpoczyna się w Nowym Yorku. Kosmici niszczą miasto a na ulicach zaczyna panować chaos. Sparaliżowane ulice oraz płonące drapacze chmur, takiego Nowego Yorku nie widział jeszcze nikt.

Żadna siła nie może równać się z siłami obcych, nawet potężna armia Stanów Zjednoczonych nie jest w stanie nawiązać równorzędnej walki. By móc stawić czoło obcym ludzie muszą użyć najnowocześniejszej technologii.

Losy ludzkości spoczywają w rękach super żołnierzy wyposażonych w nano-skafandry drugiej generacji. Nanosuit 2 to potężna broń dzięki której ludzkość będzie mogła walczyć o swoją wolność w betonowej dżungli jaką jest Nowy York.

Kilka głównych cech gry Crysis 2:

· Lokacja Nowy York: Pierwsza część gry Crysis była ogromnym krokiem do przodu jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną. Crysis 2 posiada najwyższej jakości szczegółową grafiką która korzysta z najnowocześniejszych technologii.

· Nanosuit 2: Nowy, ulepszony nano-skafander sprawia że nasz żołnierz może stać się idealną maszyną która potrafi bardzo skutecznie zabijać będąc jednocześnie bardzo trudnym celem dla innych.

· Multiplayer: Dzięki nowym skafandrom rozgrywka wieloosobowa wejdzie w inny wymiar. Nanosuit 2 pozwoli na toczenie różnorodnych walk pomiędzy graczami, wiele opcji skafandra przełoży się na wiele dróg do wygranej bitwy.

Wymagania Systemowe:

· Windows XP/Vista/7
· Procesor Intel Core 2 Duo 2GHz lub AMD Athlon 64 x2 2Ghz lub szybsze
· 2GB pamięci operacyjnej
· 9GB wolnego miejsca na dysku twardym
· Karta graficzna wyposażona w conajmniej 512MB pamięci
· DirectX 9.0c