Próbujesz otworzyć i używać Sony Vegas Pro, ale ciągle pojawiają się komunikaty o brakujących plikach dll? Ten artykuł pokaże ci, jak rozwiązać ten problem. Co ciekawe, problem nie dotyczy Sony Vegas, ale systemu Windows. Dobrą wiadomością jest to, że nie jest to poważny problem, więc można go łatwo naprawić.

Najważniejsze informacje:

  1. Jak naprawić błędy brakujących bibliotek dll w Sony Vegas Pro w Windows 10 i 11.
  2. Dowiedz się, jak naprawić błędy brakujących dll w Sony Vegas Pro w systemie Windows.

Jak naprawić błąd Sony Vega Pro: MSVCP110.dll, MSVCR110.dll, MSVCR100.dll nie został znaleziony.

Jeśli tutaj jesteś, to prawdopodobnie otrzymujesz losowe brakujące błędy dll w Sony Vegas Pro i absolutnie nie masz pojęcia, jak je naprawić. Ponowna instalacja Vegas Pro nie rozwiązuje problemu... Na szczęście mamy kilka rozwiązań, których możesz użyć, aby naprawić ten błąd, z których oba rozwiążą prawie wszystkie kody błędów brakujących bibliotek dll, które możesz zobaczyć. W tym poniższe przykłady, które dotyczą głównie Premiere Pro.

Wykonanie kodu nie może być kontynuowane, ponieważ nie znaleziono pliku MSVCP110.dll. Ponowna instalacja programu może rozwiązać ten problem.

Wykonanie kodu nie może być kontynuowane, ponieważ nie znaleziono pliku MSVCR110.dll. Ponowna instalacja programu może rozwiązać ten problem.

Wykonanie kodu nie może być kontynuowane, ponieważ nie znaleziono pliku MSVCR100.dll. Ponowna instalacja programu może rozwiązać ten problem.

Dowiedz się, jak naprawić brakujące błędy dll w Sony Vegas Pro. Napraw komunikaty o brakujących plikach dll w Vegas Pro.

Ponieważ problem ten dotyczy wyłącznie systemu Windows, a nie Vegas Pro, należy udać się na stronę Microsoftu i pobrać Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4. Wiem, że brzmi to jak szaleństwo, ponieważ pochodzi to z 2012 roku, ale zawiera wszystkie brakujące pliki .dll, które są potrzebne do uruchomienia Sony Vegas Pro. Po pobraniu i zainstalowaniu brakujących danych Sony Vegas Pro uruchomi się bez problemu, jednak zalecałabym ponowne uruchomienie przed jego otwarciem.

Ciekawostka: W rzeczywistości można użyć tej metody do naprawienia podobnych problemów we wszystkich programach do edycji wideo. Premiere Pro, Davinci Resolve, CapCut itp. Jak również w prawie każdym innym programie Adobe dostępnym na rynku.

Napraw błąd Sony Vega Pro brakujący MSVCP110.dll, MSVCR100.dll MSVCR110.dll nie został znaleziony. Nie można uruchomić. (Opcja 2)

Jeśli ta metoda nie zadziała (co jest mało prawdopodobne), możesz odwiedzić stronę https://www.dll-files.com/, aby wyszukać i pobrać brakujące pliki .dll wymienione w komunikacie o błędzie. Należy jednak pamiętać, że takie podejście wiąże się z pewnym ryzykiem, ponieważ trzeba ufać, że pliki .dll z tej witryny są bezpieczne. Konieczne będzie również wypróbowanie różnych wersji tego samego pliku .dll. Po prostu upewnij się, że wybrałeś odpowiednią architekturę (32-bitową lub 64-bitową). Istnieją inne witryny z plikami dll, ale w przypadku każdej z nich szansa, że są bezpieczne wynosi 50/50, a czasem jest ona bliska 0.

Osobiście unikałabym tej metody, chyba że nie masz innych opcji. Jeśli masz dostęp do działającej instalacji na innym urządzeniu, lepiej skopiować stamtąd pliki .dll i wkleić je do swojego systemu. Pliki te zazwyczaj znajdują się w C:\Windows\System32.