Próbujesz dodać kogoś do znajomych na Discordzie, ale Friend Request (opcja dodania znajomego) ciągle pokazuje błąd? Ten artykuł pokaże ci kilka szybkich rzeczy, które możesz zrobić, aby rozwiązać ten problem. Po prostu przygotuj się na niezbyt korzystny wynik, ponieważ ten komunikat o błędzie może delikatnie Cię zawieść.

Najważniejsze informacje:

 1. Dlaczego prośby o dodanie do znajomych na Discordzie wciąż pokazują - Prośba o dodanie do znajomych nie powiodła się: Hm, nie zadziałało. Sprawdź dwukrotnie, czy nazwa użytkownika jest poprawna.
 2. Jak naprawić błąd prośby o dodanie do znajomych na Discordzie - Prośba o dodanie do znajomych nie powiodła się: Hm, nie zadziałało. Sprawdź dwukrotnie, czy nazwa użytkownika jest poprawna.

Jak naprawić błąd nieudanej prośby o dodanie do znajomych na Discordzie. Problem z zaproszeniem do znajomych

Sprawdź poniższe rozwiązania, które pomogą Ci dodać znajomego do listy. Po pierwsze musisz wiedzieć, istnieje naprawdę duże prawdopodobieństwo, że otrzymujesz ten komunikat o błędzie, ponieważ osoba, do której próbujesz wysłać zaproszenie do znajomych, zablokowała Cię. Jeśli jednak ta opcja nie jest możliwa, wykonaj kroki pokazane poniżej. Upewnij się również, że próbowałeś ponownie uruchomić Discord.

Sprawdź status serwera Discord

Chociaż istnieje bardzo mała szansa, że to jest przyczyną twoich problemów, to dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy serwery Discord działają. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę statusu Discord, aby sprawdzić, czy nie ma żadnych bieżących problemów z serwerem. Jeśli występują problemy, poczekaj, aż Discord je rozwiąże i spróbuj ponownie wysłać prośbę o dodanie do znajomych.

Zweryfikuj nazwę użytkownika osoby, którą próbujesz dodać.

Najczęstszym powodem błędu „Prośba o dodanie do znajomych nie powiodła się” na Discordzie jest użycie nieprawidłowej nazwy użytkownika. Jeśli próbujesz wprowadzić niewłaściwą nazwę użytkownika, albo wysyłasz prośbę do niewłaściwej osoby, to może to skutkować pojawieniem się błędu.

 • Potwierdź dokładną nazwę użytkownika i wyróżnik osoby, którą chcesz dodać. Możesz znaleźć te informacje na ich profilu lub pytając ich przez DM.

Jeśli jesteś pewien, że informacje są poprawne i nadal otrzymujesz komunikat o błędzie, spróbuj poprosić tę osobę o ponowne wysłanie prośby. Możesz również sprawdzić, czy przypadkowo Cię nie zablokowała. Czasem również się to zdarza. Spróbuj wysłać zaproszenie do znajomych do kogoś innego i zobacz, co się stanie!

Sprawdź połączenie internetowe

Słabe lub niestabilne połączenie internetowe może powodować problemy z wysyłaniem zaproszeń do znajomych na Discordzie.

Windows 11

 • Wpisz Rozwiązywanie problemów w wyszukiwarce Windows i naciśnij Enter.
 • Wybierz Inne narzędzia do rozwiązywania problemów.
 • Znajdź na liście Narzędzie do rozwiązywania problemów z siecią i Internetem i wybierz Uruchom.
 • Poczekaj, aż proces się zakończy i zastosuj oferowane poprawki.
 • Uruchom ponownie urządzenie.

Windows 10

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy Start i wybierz Ustawienia.
 • Przejdź do sekcji Sieć i Internet.
 • Po prawej stronie znajdź sekcję Zaawansowane ustawienia sieci.
 • Kliknij Rozwiązywanie problemów z siecią i poczekaj.
 • Poprawki zostaną zastosowane automatycznie.

Dostosuj ustawienia prywatności na Discordzie

Ustawienia prywatności na Discordzie mogą uniemożliwiać wysyłanie i odbieranie zaproszeń od znajomych.

 • Otwórz Discord i przejdź do Ustawień.
 • Po lewej stronie znajdź sekcję Prośba o dodanie do znajomych i wybierz ją.
 • Upewnij się, że wszystkie opcje są włączone.
 • Dotyczy to również osoby, do której próbujesz wysłać zaproszenie do znajomych, więc powinieneś jej o tym powiedzieć.

Zainstaluj ponownie Discord

Dotarliśmy już tak daleko, więc prawdopodobnie jesteś dość zdesperowany w tej kwestii. Chociaż szanse, że to rozwiązanie zadziała, są raczej marne, to możesz po prostu zainstalować ponownie Discord i sprawdzić, czy problem zniknął. Zainstaluj albo wersję desktopową, albo aplikację Discord na urządzenia mobilne. Na tym etapie przewodnika, skoro żadne rozwiązanie nie pomogło, myślę, że można założyć, że ktoś jednak zablokował cię na Discordzie i nic nie możesz z tym zrobić.