Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak kopiować kilka tekstów na raz w Windowsie

  21.02.2017

  Przyzwyczailiśmy się, że kopiujemy i wklejamy tylko jedną rzecz, ale istnieje sposób, który pozwala kopiować kilka tekstów na raz. Przy wklejaniu możemy wybrać, co wkleić z historii schowka. Jak to zrobić?

 2. Jak wyświetlić poziom naładowania urządzeń Bluetooth w Androidzie

  21.02.2017

  Podłączasz słuchawki lub opaskę Bluetooth do Androida? Zobacz, jak wyświetlić poziom baterii urządzeń Bluetooth w Androidzie, tak, aby zawsze monitorować ich poziom naładowania.

 3. Jak zmienić wygląd napisów w Netflix (rozmiar, kolor, czcionka)

  20.02.2017

  Chcesz zwiększyć rozmiar napisów w Netflix albo zmienić ich kolor z żółtego na biały? Da się to zrobić. Netflix oferuje ustawienia napisów, obowiązujące na całe konto. Jak to zrobić?

 4. Jak polepszyć jakość zdjęć przesyłanych na Facebooka

  20.02.2017

  Przesyłasz zdjęcia z telefonu na Facebooka i tracą one na jakości? A może dzieje się to podczas przesyłania zdjęć z komputera? Zobacz, jak polepszyć jakość zdjęć na Facebooku i dodawać fotografie w jakości HD.

 5. Jak włączyć angielskie napisy w Dragon Age Inkwizycja

  17.02.2017

  Dragon Age Inkwizycja w Polsce występuje tylko z polskimi napisami. Jeśli preferujesz oryginalne angielskie napisy i dialogi, to musisz ręcznie zmienić język. Jak to zrobić?

 6. Jak otwierać linki z Messengera bezpośrednio w Chrome w Androidzie

  17.02.2017

  Gdy otworzysz link otrzymany w wiadomości na Messengerze, to strona wyświetli się we wbudowanej przeglądarce Messengera. Jak to wyłączyć? Co zrobić, aby link otwierał się od razu w Chrome?

 7. Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie dźwięku w filmach na Facebooku

  16.02.2017

  Facebook posiada funkcję automatycznego odtwarzania filmów podczas przewijania aktualności. Do tej pory odtwarzanie było bez dźwięku – teraz ulega to zmianie i filmy będą odtwarzać się automatycznie z dźwiękiem. Jak to wyłączyć?

 8. Jak ukryć prywatne aplikacje w Androidzie i zablokować je hasłem

  15.02.2017

  Masz aplikacje w Androidzie, których nie chcesz pokazywać znajomym? Może korzystasz z Tindera lub chcesz zainstalować Facebooka na firmowym telefonie, tak, aby nie było go widać? Da się to zrobić. 

 9. Jak naprawić błąd o zatrzymaniu procesu com.android.systemui w Androidzie

  15.02.2017

  Podczas korzystania z telefonu wyświetla komunikat, że proces com.android.systemui został zatrzymany? To dość popularny problem, ale da się go rozwiązać na kilka różnych sposobów. Zobacz, jak to zrobić.

 10. Jak zaktualizować LG G3 do Androida 7.1 Nougat (LineageOS)

  14.02.2017

  LG G3 nie dostał oficjalnej aktualizacji do Androida 7.0 czy 7.1 – istnieje jednak nieoficjalne oprogramowanie LineageOS, oparte na najnowszym Androidzie Nougat. Zobacz, jak je zainstalować i zaktualizować swój telefon do Androida 7.1.

 11. Jak zablokować płatne SMS-y Premium w Orange, Play, Plus, T-Mobile

  13.02.2017

  Boisz się przypadkowego i kosztownego wysłania Premium SMS? Jeśli tak, to możesz całkowicie zablokować Premium SMS, MMS oraz inne drogie połączenia ze swojego numeru telefonu. Pokazujemy, jak to zrobić w polskich sieciach komórkowych.

 12. Jak zainstalować Androida 7.0 w Honor 8 (EMUI 5.0)

  13.02.2017

  Oficjalna aktualizacja do Androida 7.0 (EMUI 5.0) jest już dostępna dla Honor 8. Wprowadza nowości w interfejsie i naprawia błędy. Zobacz, jak ją pobrać i zainstalować w swoim urządzeniu.

 13. Jak wyłączyć powiadomienia i dodatki od Norton Antivirus

  10.02.2017

  Zainstalowałeś Norton Antivirus i teraz w Chrome czy Firefox masz doinstalowane dodatki, a na dodatek Norton wyświetla powiadomienia, oferty i odtwarza dźwięki. Jak to wszystko wyłączyć i sprawić, aby Norton Antivirus nie przeszkadzał w pracy?

 14. Jak przywrócić oryginalną czcionkę w Huawei po zmianie motywu

  10.02.2017

  Pobrałeś nowy motyw do Huawei / Honor i czcionka w telefonie się zmieniła? Nie możesz teraz powrócić do oryginalnej czcionki, nawet po przywróceniu domyślnego motywu? Jest na to sposób. Zobacz, jak to naprawić.

 15. Jak zainstalować klawiaturę Xperia w każdym Androidzie (5.0 i nowsze)

  09.02.2017

  Podoba Ci się klawiatura Xperia i chciałbyś ją zainstalować w swoim smartfonie, nawet jeśli masz Samsunga, LG, Huawei lub innego? Da się to zrobić. Istnieje port klawiatury Xperia, który możesz zainstalować na dowolnym urządzeniu z Androidem 5.0 lub nowszym.

 16. 5 najlepszych motywów dla Huawei i Honor (EMUI 4.0/4.1)

  09.02.2017

  Masz smartfona Huawei lub Honor z oficjalną nakładką EMUI? Jeśli tak, to możesz instalować motywy, które zmienią wygląd twojego systemu. Jakie motywy są najlepsze i skąd je pobierać?

 17. Jak zwiększyć głośność w Galaxy S7 / S7 Edge

  08.02.2017

  Twój Galaxy S7 / S7 Edge odtwarza dźwięk zbyt cicho? A może dźwięki dzwonków i powiadomień z głośników są słabo słyszalne? Da się to naprawić i wzmocnić dźwięk, zarówno ze słuchawek jak i z głośnika.

 18. Instalacja TWRP Recovery w Galaxy S5, S6, S7 i S7 Edge

  08.02.2017

  TWRP Recovery pozwala instalować niestandardowe oprogramowanie oraz modyfikacje systemowe w twoim telefonie. Najpierw jednak trzeba TWRP zainstalować w urządzeniu. Na szczęście w smartfonach z serii Galaxy jest to bardzo łatwe.

 19. Jak włączyć weryfikację dwuetapową na koncie Playstation (PSN)

  07.02.2017

  Chcesz zabezpieczyć konto Playstation Network (PSN) przed włamaniem? Jeśli tak, to najlepszym sposobem jest weryfikacja dwuetapowa. Nawet jeśli ktoś zdobędzie twoje hasło, to nie zaloguje się bez twojego telefonu. Jak to włączyć?

 20. Jak przenieść wiadomości z Whatsapp na inny telefon

  07.02.2017

  Korzystasz z Whatsapp i chcesz przenieść wszystkie swoje czaty oraz wiadomości na inny telefon? Da się to zrobić dzięki funkcji kopii zapasowej. Można to zrobić przez konto Google lub ręcznie, kopiując pliki.

 21. Jak włączyć ikony powiadomień w MIUI (Xiaomi)

  06.02.2017

  Kupiłeś telefon Xiaomi lub zainstalowałeś MIUI w swoim telefonie, ale nie masz ikon powiadomień. Na górnym pasku nie wyświetlają się żadne ikony z powiadomieniami o połączeniach, SMS, Messengerze, Facebooku i innych. Jak je przywrócić?

 22. Co zrobić, gdy LTE nie działa w Androidzie

  06.02.2017

  LTE nie działa w twoim smartfonie? Na górnym pasku wyświetla się tylko ikona 3G zamiast 4G lub LTE? Jeśli masz włączony dostęp do LTE u operatora, to powodem z pewnością są ustawienia telefonu. Zobacz, jak je rozwiązać.

 23. Jak ustawić wygląd czystego Androida w Huawei

  03.02.2017

  Huawei posiada nakładkę EMUI, która znacznie zmienia wygląd Androida. Jeśli podoba ci się czysty Android i chciałbyś go na Huawei bez instalowania niestandardowego ROMu, to możesz skorzystać ze specjalnego motywu. Upodobni on EMUI do czystego Androida bez nakładek.

 24. Jak pobierać filmy z Twittera

  03.02.2017

  Na Twitterze znajdziemy sporo profili, na których umieszczane są różnego rodzaju filmy. Jeśli chcesz, to możesz pobierać filmy z Twittera na swój dysk komputera. Oto, jak to zrobić.

 25. Jak przesłać kilka zdjęć w jednym na Instagram

  02.02.2017

  Chcesz przesłać jeden post z kilkoma zdjęciami na Instagramie? Da się to zrobić. Możesz połączyć kilka zdjęć w jedno i wysłać je jako jeden post na swoją tablicę. Jak to zrobić?

 26. Jak stworzyć film na Dzień Przyjaciela na Facebooku

  02.02.2017

  Dzień Przyjaciela na Facebooku? A co to jest? Facebook obchodzi swoje własne święto i z tej okazji pozwala użytkownikom tworzyć filmy ze znajomymi. Zobacz, jak stworzyć taki film, wybrać do niego zdjęcia i opublikować go na Facebooku.

 27. 3 sposoby na naprawę uszkodzonej karty SD

  01.02.2017

  Masz problem z kartę pamięci? Nie można odczytać z niej wszystkich danych albo telefon wcale jej nie wykrywa? Możesz naprawić uszkodzoną kartę SD za pomocą komputera, sprawdzając ją pod kątem błędów lub całkowicie ją formatując. Oto, jak to zrobić.

 28. Jak wyłączyć posty o dodaniu nowego znajomego na Facebooku

  01.02.2017

  Gdy dodasz nową osobę do znajomych na Facebooku, to twoi koledzy i koleżanki zostaną o tym poinformowani. Wyświetli im się komunikat, że Ty i dana osoba jesteście teraz znajomymi na Facebooku. Czy da się to wyłączyć? Jak ukryć powiadomienie o nawiązaniu znajomości?

 29. Jak przenieść wiadomości SMS z Windows Phone do Androida

  31.01.2017

  Kupiłeś nowy smartfon i chcesz przenieść teraz swoje wiadomości SMS z Windows Phone do Androida? Niestety nie jest to takie proste, jak przeniesienie kontaktów, ale da się to zrobić. Pokazujemy dość prosty sposób, który pomoże Ci przenieść wiadomości SMS do nowego telefonu.

 30. Jak instalować gry Windows na Mac

  31.01.2017

  Dzisiaj mamy dla Was specjalną, bardzo ciekawą poradę. W gry Windows nie można grać na MacBookach? Nieprawda - są ciekawe sposoby, które pozwalają na wygodne, szybkie i darmowe przenoszenie gier z pecetów na system Apple’a. W tym poradniku pokażemy, jak uruchomić takie tytuły jak Skyrim, Alan Wake, Fallout, Gothic czy inne z Windows na macOS.