Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak włączyć Kalibrator System UI w każdym Androidzie 6.0+

  26.07.2017

  Kalibrator System UI to ukryta zakładka, która pozwala zmodyfikować wygląd interfejsu Androida. Niektórzy producenci ją usuwają ze swojego oprogramowania, ale istnieje sposób, aby przywrócić System UI Tuner do każdego Androida 6.0 lub nowszego.

 2. Jak zwiększyć ilość FPS w PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

  26.07.2017

  Masz mało FPS w PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS i gra często podcina lub spowalnia? A może przeszkadza Ci efekt rozrywania ekranu? Pokazujemy, jak zwiększyć FPS i rozwiązać problemy z grą.

 3. Czym jest Archiwum w Instagram i jak archiwizować swoje zdjęcia

  25.07.2017

  Archiwum Instagram pozwala archiwizować zdjęcia i posty, których nie chcemy już na swoim profilu. Zdjęcia są kasowane z profilu, ale nie są całkowicie usuwane. Znajdują się w archiwum, widocznym tylko dla nas. Zobacz, jak z tego skorzystać.

 4. Jak wyłączyć karty z postami na Facebooku (nowe powiadomienia o komentarzach)

  25.07.2017

  Facebook wprowadził nowe powiadomienia w formie wyskakujących okienek. Są to tzw. karty z postami. Wyświetlają się, gdy ktoś skomentuje post, który śledzimy lub w którym zostawiliśmy komentarz. Jak je wyłączyć?

 5. Jak sformatować dysk lub pendrive większy niż 32GB na FAT32

  24.07.2017

  FAT32 to najpopularniejszy system plików, ale Windows nie pozwala go użyć na dyskach i pendrive’ach o pojemności większej 32GB. Istnieje jednak sposób, aby sformatować dyski i pendrive’y USB większe niż 32GB na FAT32. 

 6. Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmów w Messengerze

  21.07.2017

  W Messengerze filmy teraz będą się odtwarzać automatycznie. Gdy znajomy wyśle Ci film w wiadomości prywatnej, to po otwarciu rozmowy w Messengerze wideo zacznie się automatycznie odtwarzać. Jak to wyłączyć?

 7. Jak wyłączyć Bixby w Galaxy S8 i S8 Plus

  21.07.2017

  W Galaxy S8 i S8 Plus znajduje się nowy przycisk boczny od asystenta głosowego Bixby. Jeśli Ci ten przycisk przeszkadza lub przypadkowo wybudza telefon, to możesz wyłączyć działanie przycisku Bixby. Zobacz, jak to zrobić.

 8. Jak zrobić ROOT w Huawei P10 Lite

  20.07.2017

  ROOT w Huawei P10 Lite jest możliwy, ale najpierw trzeba odblokować bootloader i zainstalować TWRP Recovery. Pokazujemy, jak zrobić to wszystko krok po kroku i wykonać ROOT w Huawei P10 Lite.

 9. Jak zmienić kolor dowolnego obiektu na zdjęciu w Snapchat

  20.07.2017

  Snapchat pozwala teraz paroma dotknięciami palca zmieniać kolor dowolnego obszaru lub wybranego obiektu na zdjęciu. Możesz zmieniać kolory dowolnych rzeczy, które sfotografujesz. Jak z tego skorzystać?

 10. Jak usunąć aplikacje systemowe bez roota w Androidzie 5.0 i nowszych

  19.07.2017

  Chcesz usunąć aplikacje systemowe z Androida, ale nie masz roota? Istnieje sposób na to, aby odinstalować aplikacje dodane fabrycznie przez producenta bez konieczności rootowania urządzenia. Wystarczy kabel USB, komputer i odpowiednia komenda.

 11. Jak nagrywać dłuższe filmy w Snapach na Snapchacie

  19.07.2017

  Snapchat do niedawna pozwalał nagrywać tylko 10-sekundowe filmy. Teraz można jednak nagrywać dłuższe Snapy na Snapchacie dzięki funkcji ciągłego nagrywania spójnej sekwencji kilku filmów. W efekcie pozwala to stworzyć nagranie, które trwa nawet 60 sekund.

 12. Huawei - jak włączyć powiadomienia na ekranie blokady (wszystkie modele)

  18.07.2017

  Smartfony Huawei z nakładką EMUI oferują powiadomienia na ekranie blokady bez potrzeby instalowania czegokolwiek dodatkowego. Jeśli masz problemy z tą funkcją lub nie wiesz, jak ją włączyć, to zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym pokazujemy, jak włączyć powiadomienia na ekranie blokady w Huawei.

 13. Jak trwale wyłączyć klawisz Caps Lock w Windowsie

  18.07.2017

  Przeszkadza Ci klawisz Caps Lock, bo zdarza Ci się go przypadkowo wciskać? Jeśli nie jest Ci on potrzebny, to możesz go trwale wyłączyć. Dzięki temu Caps Lock będzie nieaktywny. Jak to zrobić?

 14. Spotify - jak znaleźć usunięte piosenki, które zniknęły z playlisty

  17.07.2017

  Spotify i znikające piosenki to nieodłączna para. Wiele piosenek zostaje usuniętych z serwisu Spotify, przez co znikają one z naszych playlist. Zobacz, jak znaleźć piosenki, które zostały usunięte z list odtwarzania w Spotify.

 15. Jak ustawić animowany GIF jako tło ekranu blokady w Androidzie

  17.07.2017

  Chcesz ozdobić swój ekran blokady w Androidzie? Możesz ustawić animowanego GIFa na tło ekranu blokady. Animowany GIF będzie się zapętlać i ponownie odtwarzać dopóki nie odblokujesz telefonu. Zobacz, jak to zrobić.

 16. Jak zagrać w Mass Effect Andromeda za darmo (PC, PS4, XBOX One)

  14.07.2017

  Gra Mass Effect Andromeda została udostępniona za darmo dla graczy w ramach 10-godzinnego okresu próbnego. Każdy może bezpłatnie pobrać grę i zagrać zarówno w tryb fabularny jak i wieloosobowy na komputerach PC oraz konsolach PS4 oraz XBOX One.

 17. Jak odblokować ukryty filtr z Gry o Tron w Snapchat

  14.07.2017

  Siódmy sezon Gry o Tron już niedługo i z tej okazji możecie użyć ukrytego filtru z Gry o Tron w Snapchacie i zmienić się w jednego z Białych Wędrowców. Jak z tego skorzystać?

 18. Jak zmniejszyć zużycie danych w Messengerze

  13.07.2017

  Messenger potrafi zużyć duszą ilość danych z miesięcznego pakietu transferu internetowego. Można jednak ograniczyć zużycie danych przez Messengera i oszczędzać dane komórkowe. Jak to zrobić?

 19. Jak zapisać zdjęcie z Instagram bez publikacji (Android / iPhone)

  13.07.2017

  Podobają Ci się filtry na Instagram, ale nie chcesz publikować swoich zdjęć na profilu? Nic nie szkodzi. Możesz zapisać zdjęcie z Instagram bez publikacji na profilu. Zobacz, jak to zrobić.

 20. Jak zablokować połączenia z numerów zastrzeżonych, prywatnych lub nieznanych w Androidzie

  12.07.2017

  Jeśli nie lubisz telemarketerów oraz konsultantów różnych firm, to możesz zablokować połączenia z zastrzeżonych lub nieznanych numerów w Androidzie. Dzięki temu dodzwonią się do Ciebie tylko numery jawne lub tylko te, które masz na liście kontaktów. Jak to zrobić?

 21. Instagram – jak udostępniać zdjęcia tylko ulubionym osobom

  12.07.2017

  Instagram wprowadził nową funkcję listy ulubionych osób, która pozwala stworzyć osobną listę znajomych i udostępniać zdjęcia tylko dla nich. Dzięki temu możesz dodawać zdjęcia, które będą niewidoczne dla osób spoza listy ulubionych. Jak z tego skorzystać?

 22. Jak usypiać aplikacje w Androidzie po wyłączeniu ekranu bez roota

  11.07.2017

  Usypianie aplikacji w Androidzie zazwyczaj wymaga roota i programów typu Greenify. Teraz jednak jest to możliwe bez roota. Zobacz, jak usypiać aplikacje w Androidzie i oszczędzać baterie bez wprowadzania trwałych modyfikacji w swoim telefonie.

 23. Jak usunąć zbędne wpisy z menu kontekstowego Windows 10

  11.07.2017

  W Windows 10 pojawiły się nowe opcje w menu kontekstowym np. po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na zdjęciu czy innym pliku. Można jednak usunąć niepotrzebne opcje i oczyścić oraz zmniejszyć menu kontekstowe w Windows 10.

 24. Jak zrobić zapętlony film na Instagram lub Facebook (Android i iPhone)

  10.07.2017

  Bardzo krótkie, zapętlone filmiki są popularne na Instagramie oraz Facebooku. Zazwyczaj przedstawiają powtarzającą się minę lub śmieszną sytuację. Zobacz, jak kręcić takie krótkie, powtarzające się nagrania oraz jak je umieścić na Instagramie oraz na Facebooku.

 25. Jak zmienić tło w Snapie na Snapchacie

  10.07.2017

  Snapchat umożliwia zmianę tła całego zdjęcia, które zostało zrobione do Snapa. Zobacz, jak zmienić tło w Snapie na Snapchacie i jakie wzory oraz kolory są dostępne w Androidzie oraz iOS.

 26. Jak korzystać z Playstation Now w Polsce (gry z PS3 i PS4 na PC)

  07.07.2017

  Playstation Now w Polsce nie jest oficjalnie dostępne, ale można obejść blokadę regionalną i grać tak samo, jak osoby z Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii czy USA. Zobacz, jak się zarejestrować w Playstation Now i korzystać z usługi w Polsce na komputerze PC.  

 27. Jak dodawać linki w Snapach na Snapchacie

  07.07.2017

  Snapchat pozwala teraz dodawać linki w wysyłanych Snapach. Oznacza to, że do każdego wysłanego Snapa możesz załączyć odnośnik do dowolnej strony czy filmiku z YouTube i wysłać go do znajomego wraz ze Snapem. Jak to zrobić?

 28. Jak zmienić swój głos na Snapchacie

  06.07.2017

  Snapchat wprowadził nowe filtry głosowe, które pozwalają zmienić głos na Snapchacie w każdym Snapie – nie tylko w tych, które mają wbudowaną zmianę głosu. Zobacz, jak zmienić swój głos w dowolnych Snapach.  

 29. Jak instalować mody do Mass Effect Andromeda na PC

  05.07.2017

  Mody do Mass Effect Andromeda pozwalają zmienić wygląd gry i postaci, a także wprowadzić zmiany w rozgrywce. Można je bezpiecznie i łatwo instalować przez Frosty Mod Manager. Zobacz, jak to zrobić krok po kroku i skąd pobierać mody.

 30. Jak przenieść pasek adresu w Chrome na dół ekranu w Androidzie

  05.07.2017

  Chrome w Androidzie pozwala przenieść pasek adresu na dół ekranu. Jeśli preferujesz taki układ, to możesz uaktywnić tę opcję za pomocą zaawansowanych ustawień. Jak to zrobić?