Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. iOS 11 już jest! Jak zaktualizować iPhone’a i iPada?

  20.09.2017

  iOS 11 został udostępniony w stabilnej wersji dla wszystkich użytkowników. Zobacz, jak zaktualizować swojego iPhone’a lub iPada to iOS 11.

 2. Jak zainstalować Androida 8.0 w Galaxy S6 i S6 Edge (LineageOS 15)

  19.09.2017

  Android O (Oreo – 8.0) nie jest jeszcze oficjalnie dostępny na urządzenia Samsunga, ale dzięki nieoficjalnemu portowi można już zainstalować najnowszą wersję systemu w Galaxy S6 i S6 Edge. Jak to zrobić?

 3. Jak zamówić jedzenie przez UberEATS

  18.09.2017

  Uber wprowadził nową usługę dowozu jedzenia do klienta. Możesz zamówić jedzenie z restauracji, które oryginalnie nie oferują dostawy. Kierowca Ubera zamówi potrawę w twoim imieniu i przywiezie Ci ją do domu.

 4. Jak nagrać GIFa na telefonie z Androidem lub iOS

  13.09.2017

  Chcesz nagrać własnego GIFa za pomocą kamerki w Androidzie lub iPhone? Da się zrobić! W prosty sposób możesz nagrać krótkie wideo i zmienić je w animowanego GIFa bezpośrednio w swoim telefonie. Jak to zrobić?

 5. Jak podłączyć pada od Xbox One do PC przez Bluetooth (bez oryginalnego odbiornika)

  12.09.2017

  Nowe pady od Xbox One są wyposażone w Bluetooth. Oznacza to, że możesz je podłączyć do komputera PC lub laptopa bez oficjalnego, drogiego odbiornika USB. Wystarczy, że masz Bluetooth w komputerze lub laptopie i możesz korzystać z pada.

 6. Jak aktualizować sterowniki NVIDIA bez GeForce Experience

  12.09.2017

  NVIDIA wprowadziła jakiś czas temu wymóg posiadania GeForce Experience w celu automatycznej aktualizacji sterowników. Da się to jednak obejść i aktualizować (nawet automatycznie) sterowniki bez użycia GeForce Experience. Jak to zrobić?

 7. Jak włączyć funkcję Znajomi w pobliżu na Facebooku i jak jej używać

  11.09.2017

  Facebook posiada funkcję, która pokazuje znajomych znajdujących się w pobliżu. Jak z tego korzystać, jak to włączyć i jak samemu udostępnić swoją lokalizację znajomych?

 8. Co zrobić, gdy Huawei lub Honor nie wysyła SMS

  11.09.2017

  Twój smartfon firmy Huawei lub Honor nie wysyła SMS? Po wpisaniu treści i wysłaniu SMS nic się nie dzieje? Zobacz, jak to naprawić.

 9. Jak wyłączyć powiadomienie o wysokim zużyciu energii w Huawei i Honor

  08.09.2017

  Smartfony Huawei i Honor wyświetlają powiadomienie „znaleziono aplikację zużywającą dużo energii”, gdy w tle działa aplikacja drenująca baterię. Jeśli nie chcesz tych powiadomień, to możesz je całkowicie wyłączyć. Jak to zrobić?

 10. Jak stworzyć kopię zapasową całego dysku twardego wraz z systemem

  07.09.2017

  Kopia zapasowa dysku twardego jest przydatna w sytuacjach, gdy np. obawiamy się o żywotność naszego dysku. Mając kopię zapasową można przywrócić wszystkie dane razem z systemem i partycjami np. na inny dysk. Jak zrobić kopię całego dysku?

 11. Android Oreo zużywa transfer danych przy włączonym Wi-Fi. Jak to naprawić?

  07.09.2017

  Android 8.0 Oreo posiada błąd, który powoduje zużycie pakietu danych w trakcie korzystania z sieci Wi-Fi. Jak to naprawić i wyłączyć zużycie transferu danych podczas korzystania z sieci bezprzewodowej?

 12. Jak zapobiegać wybudzaniu Androida z trybu uśpienia (ROOT)

  06.09.2017

  Aplikacje w Androidzie potrafią wybudzać system z trybu uśpienia, aby wykonywać operacje w tle. Niektóre aplikacje robią to nagminnie, powodując drenowanie baterii. Da się jednak to zablokować, aby smartfon nie był niepotrzebnie wybudzany przez aplikacje w tle.

 13. Jak usuwać wirusy z reklamami z przeglądarek internetowych

  06.09.2017

  Masz wirusa z reklamami, który wyświetla niechciane bannery i nowe okna w przeglądarkach Chrome, Firefox lub innych? Pokazujemy, jak skutecznie oczyścić komputer z tego typu wirusów – krok po kroku.

 14. Jak usunąć aplikacje z konta na Facebooku

  05.09.2017

  Zalogowałeś/-aś się w aplikacjach za pomocą konta na Facebooku? Wyświetlają Ci się posty z aplikacji? Zobacz, jak usunąć aplikacje ze swojego konta na Facebooku, aby nie miały dostępu do twoich danych.

 15. Jak blokować reklamy i aplikacje systemowe w Samsungach BEZ ROOTa

  04.09.2017

  Chcesz blokować reklamy w swoim smartfonie? A może chcesz wyłączyć niepotrzebne aplikacje systemowe? Jeśli masz Samsunga, to możesz to zrobić bez roota za pomocą specjalnej aplikacji AdHell. Jak z tego skorzystać i na czym to polega?

 16. Jak wyłączyć wiadomości priorytetowe i inne w Outlook.com

  04.09.2017

  W poczcie Outlook.com twoje wiadomości są dzielone na priorytetowe i inne. Jeśli nie chcesz tego podziału i wolisz wszystkie wiadomości w jednym miejscu, to możesz to wyłączyć. Jak to zrobić?

 17. SONY Xperia i Android 8.0 – lista urządzeń, które dostaną aktualizację

  01.09.2017

  Masz urządzenie z serii SONY Xperia i zastanawiasz się, czy (i kiedy) twój smartfon dostanie Androida 8.0? SONY opublikowało listę urządzeń, które dostaną oficjalną aktualizację do Androida Oreo (8.0).

 18. Jak pobierać filmy z Instagrama w Androidzie

  01.09.2017

  Instagram nie posiada funkcji ściągania wideo, ale istnieje prosty sposób, dzięki któremu możesz pobierać filmy z Instagrama na Androidzie. Wystarczy specjalna aplikacja, która pobierze każdy wskazany przez Ciebie filmik z Instagrama i zapisze go w pamięci telefonu.

 19. Jak zmienić dźwięk powiadomienia na Facebooku (Android)

  31.08.2017

  W Androidzie możesz łatwo zmienić dźwięk powiadomienia na Facebooku na dowolny z biblioteki dźwięków w twoim urządzeniu. Zobacz, jak to zrobić, aby nie powiadomienia z Facebooka nie myliły Ci się z innymi powiadomieniami w telefonie.

 20. Jak automatycznie konwertować książki na Kindle (MOBI)

  31.08.2017

  Masz Kindle i chcesz szybko przesyłać e-booki w dowolnym formacie na swój czytnik? Zobacz, jak automatycznie konwertować książki na Kindle, czyli na format MOBI. Pokazujemy dwie proste metody.  

 21. Jak usunąć konto Musical.ly wraz z fanami i filmami

  30.08.2017

  Masz konto w aplikacji Musical.ly, ale już z niej nie korzystasz? Zobacz, jak usunąć swoje filmy, ukryć swoje dane i wysłać prośbę o usunięcie swojego konta w Musical.ly.

 22. Jak przywrócić stary wygląd YouTube

  30.08.2017

  Google wprowadził do YouTube całkowicie nowy wygląd strony, zmienił logo serwisu, a także dodał tryb nocny. Jak to wyłączyć i przywrócić stary wygląd YouTube? 

 23. Jak zmienić nazwę użytkownika w Windows 10

  29.08.2017

  Ustawiłeś złą nazwę użytkownika i teraz chcesz ją zmienić? Pokazujemy, jak zmienić nazwę użytkownika w Windows 10 zarówno na koncie lokalnym jak i na koncie Microsoft. To bardzo proste!

 24. Jak zainstalować Pixel Launcher z Androida Oreo na każdym smartfonie

  28.08.2017

  Chcesz upodobnić interfejs swojego smartfona do Androida 8.0 (Oreo)? Jeśli tak, to skorzystaj z oryginalnego, czystego Pixel Launchera z Androida 8.0. Zobacz, jak go zainstalować na innych smartfonach od firm typu Samsung, Huawei, HTC czy LG.  

 25. Jak zastrzec numer w smartfonach Huawei i Honor

  28.08.2017

  Smartfony Huawei i Honor również posiadają opcję, która pozwala zastrzec numer. Jeśli nie wiesz, jak z niej skorzystać i gdzie ją znaleźć, to zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym pokazujemy, jak ukryć swój numer w Huawei i Honor.

 26. Jak ukryć aplikacje w Huawei lub Honor, z których nie korzystasz

  25.08.2017

  Nakładka EMUI w smartfonach Huawei lub Honor pozwala ukryć aplikacje, których nie używasz. Zobacz, jak ukryć aplikacje w Huawei lub Honor, aby mieć porządek na ekranie głównym i odnośniki tylko do ważnych aplikacji.

 27. Jak zainstalować ADB i Fastboot w Windowsie

  25.08.2017

  Obsługa ADB i Fastboot w Windowsie jest potrzebna do wydawania komend przez kabel USB do Androida. Pozwalają one wprowadzać modyfikacje do smartfona, a także odblokowywać bootloader oraz instalować inne oprogramowanie w urządzeniach mobilnych.

 28. Jak tworzyć wyróżnione albumy na Facebooku

  24.08.2017

  Możesz stworzyć wyróżniony album na swoim profilu w Facebooku. Taki album jest publicznie widoczny od razu po wejściu na twój profil i można w nim wyróżnić swoje najlepsze zdjęcia. Jak go stworzyć?

 29. Jak ukryć przycisk Edge obok nowej karty w Internet Explorer (Windows 10)

  24.08.2017

  Obok przycisku nowej karty w Internet Explorer wyświetla się skrót do przeglądarki Edge w Windows 10. Jak wyłączyć ten przycisk, aby zapobiec przypadkowemu przechodzeniu do innej przeglądarki?

 30. Jak włączyć ukryte ustawienia Facebooka w Androidzie

  23.08.2017

  Aplikacja Facebook w Androidzie posiada ukryte ustawienia, które można w odpowiedni sposób aktywować. Zobacz, co znajduje się w ukrytych ustawieniach i jak je aktywować w swoim urządzeniu z Androidem.