Wyposażenie naszych komputerów w różnego rodzaju oprogramowania jest konieczne, by mogły one poprawnie i wydajnie funkcjonować. Dbają one o poprawę wydajności naszej pracy oraz wszystkich czynności, jakie wykonujemy za pomocą komputera. Pomagają także w ochronie przechowywanych danych, jak i zabezpieczają nasze urządzenia przed niechcianymi programami, które próbują je zainfekować. Byśmy mieli pewność co do wysokiej jakości produktu, konieczne jest wybranie sprawdzonego sklepu, takiego jak Teamnet-Software.

Teamnet-Software – w jakie programy możemy wyposażyć nasz komputer?

Teamnet-Software jest doświadczonym sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży systemów operacyjnych, programów antywirusowych, pakietów biurowych, a także wielu innych, przydatnych oprogramowań, które można zainstalować na komputerach stacjonarnych, laptopach, jak i na urządzeniach mobilnych. Za sprawą wielu ciekawych opcji produkty te dedykowane są zarówno dla osób prywatnych, jak i dla korporacji. Dzięki temu, że licencje występują w formie cyfrowej, zakupiony program otrzymamy na nasz adres mailowy, a korzystać z niego możemy tuż chwilę po zaksięgowaniu płatności. Dzięki wysokiej jakości produktom oraz profesjonalnym usługom, Teamnet-Software to gwarancja zadowolenia każdego klienta.

Windows 8.1 – niezawodny system operacyjny

System operacyjny jest obowiązkowym wyposażeniem każdego komputera. Umożliwia prawidłowe użytkowanie urządzenia, odpowiadając za otwieranie i prawidłowe działanie aplikacji, obsługę multimediów czy też ochronę przechowywanych danych. Jednym z popularniejszych dziś systemów jest stworzony przez firmę Microsoft Windows 8.1. Charakteryzuje się niezwykle wydajnym i szybkim działaniem, za sprawą czego codzienna praca na urządzeniu jest dużo bardziej komfortowa i efektywna. System został dostosowany do sprawnego użytkowania zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych oraz laptopach. Windows 8.1 dostępny jest w wersjach Home, Professional oraz Enterprise, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako narzędzie do pracy, nauki, a także rozrywki.

Windows 10 oraz jego możliwości

Windows 10 to wielozadaniowy i uniwersalny system operacyjny, który świetnie sprawdzi się w każdym środowisku – zarówno w użytku domowym, jak i komercyjnym. Zależnie od wybranej wersji, jakimi są Windows 10 Home, Windows 10 Pro oraz Windows 10 Enterprise, pozwala swoim użytkownikom na wydajną naukę, efektywną pracę, a także niezapomnianą rozrywkę. Dzięki nowoczesnym i przydatnym funkcjom oraz przejrzystemu i prostemu w obsłudze interfejsowi, znacznie podnosi komfort użytkowania i poszerza zakres wykonywanych czynności.