Sztywne zasady abonamentu nie są dla Ciebie? Szukasz Planu komórkowego, który pozwoli Ci zarządzać kontem w 100% niezależnie? Tak jest w Orange Flex – wszystko załatwiasz w aplikacji Orange i zmieniasz Plan, kiedy chcesz. Poznaj ofertę Orange Flex i korzystaj z sieci komórkowej w aplikacji.

Orange Flex – co to?

Zastanawiasz się, co to jest Orange Flex? To nowoczesna sieć komórkowa zamknięta w aplikacji Orange Flex. Bez zbędnych formalności – podpisywania umów czy wizyt w salonie stacjonarnym. Wszystko robisz w aplikacji. Zmieniaj swój Plan komórkowy kiedy chcesz, zwiększając lub zmniejszając liczbę GB internetu.

We Flex Orange masz gwarantowane nielimitowanerozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Zawsze będziesz wkontakcie z rodziną i znajomymi dzięki Social Pass, czyli usłudze, z którą korzystasz z popularnych social mediów bez zużycia limitu danych. W Orange Flex wybierasz Plan komórkowy z paczką internetu w zależności od swoich potrzeb – możesz postawić na 15, 30, 50 lub 100 GB.

Aplikacja Orange Flex – dlaczego warto?

Co oferuje Orange aplikacja? Elastyczne zarządzanie kontem, nowoczesne technologie i ekologiczne podejście – to znajdziesz w Orange Flex. Rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i social media bez limitu. Paczka internetu dopasowana do Twoich potrzeb i co jeszcze? Poznaj ofertę Flexa – https://flex.orange.pl/. Orange Flex. Twoja sieć w aplikacji.

  • Nowoczesne technologie – wirtualna karta e-SIM i 5G

We Flexie masz dostęp do dodatkowej karty SIM – możesz wybrać wersję tradycyjną lubvwirtualną, którą zainstalujesz w kilka chwil. Korzystaj z numeru telefonu na dwóch urządzeniach – drugim smartfonie, laptopie czy tablecie.

W Planie z 80 GB internetu za 100 zł możesz korzystać z sieci najnowszej, piątej generacji – 5G. To ultraszybkie przesyłanie i pobieranie plików. Przekonaj się!

  • Bądź elastyczny i eko!

W Orange Flex możesz zmieniać swój Plan, jak chcesz i kiedy chcesz bez zbędnych formalności. Nie podpisujesz papierowych umów i możesz korzystać z karty e-SIM, czylivwybierasz zero plastiku i podejście eko. Orange Flex zuzbieranych GB internetu użytkowników zasadził nawet bioróżnorodny las na Kaszubach. Orange Flex to od czerwca 2021 pierwsza w Polsce usługa telekomunikacyjna, która jest neutralna klimatycznie.

  • ,,Polecaj i zarabiaj’’ oraz inne promocje

Oferta Orange Flex oferta to atrakcyjne promocje i akcje specjalne. ,,Polecaj i zarabiaj’’ polega na polecaniu Flexa znajomym – za każdą osobę, która dołączyła do Flexa z Twojego polecenia i korzysta z apki przynajmniej miesiąc, otrzymasz 70 zł, a osoba polecona 30 zł. Inna ciekawa oferta to dzielenie się GB – przekazujesz dowolną liczbę gigabajtów internetu znajomym, a oni Tobie.

  • Sklep Flex

Najnowsze smartfony, tablety, smartwatche i inteligentne urządzenia do domu w świetnych cenach. Daj drugie życie telefonom z 14-dniowych zwrotów i powystawowym, które zostały profesjonalnie odświeżone.

Flex Orange – jak dołączyć?

Flex to dobry pomysł na Plan komórkowy dla Ciebie, dla firm, rodziny, czy studentów. We Flexie dla Rodzin możesz dołączyć do 5 numerów już od15 zł każdy. We Flexie dla Firm otrzymujesz automatycznie e-faktury po każdej płatności i masz porządek w dokumentacji. A na studentów czekają dodatkowe GB internetu.

Jak dołączyć do Orange Flex? Wystarczy pobrać apkę Orange Flex na smartfon ze sklepu Google Play lub App Store, wybrać dowolny Plan komórkowy i założyć konto. Możesz przenieść numer od innego operatora lub stworzyć nowy. Szybko i łatwo potwierdzasz swoją tożsamość i gotowe! Orange Flex. Nas to nie dziwi.

Zdjęcie: pexels.com

Artykuł sponsorowany