Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. 100% użycie dysku w Windowsie – jak to naprawić?

  13.12.2016

  Dysk ciągle pracuje, a w menedżerze zadań wyświetla się informacja, że użycie dysku wynosi 100%? Wszystkie programy wolno się uruchamiają i nie wiesz, co obciąża twój komputer? Jest kilka przyczyn takiego obciążenia dysku. Oto, jak sobie z nimi poradzić.

 2. Jak pobierać filmy umieszczone na Facebooku?

  01.06.2017

  W naszym strumieniu aktualności na Facebooku nierzadko pojawiają się ciekawe filmy. Część z nich jest tylko odnośnikami do YT, ale sporo filmów jest także umieszczonych bezpośrednio na Facebooku. Czy da się je pobrać na dysk, a jeśli tak, to jak?

 3. Obrazy ISO Windows 7, 8.1 i 10 – najprostszy sposób na legalne pobranie

  13.03.2018

  Potrzebujesz Windowsa 7, 8.1 lub 10 w formacie ISO? Microsoft umożliwia pobranie poszczególnych obrazów systemów, ale niektóre wersje są dość trudne do znalezienia na stronie producenta. Istnieje jednak prosty sposób na w pełni legalne pobranie obrazów ISO dowolnej wersji Windowsa od 7 wzwyż.

 4. Jak naprawić Sklep Play, gdy nie działa na Androidzie

  27.07.2016

  Sklep Play, czyli źródło nowych aplikacji i gier, to dla wielu podstawa korzystania z Androida. Może on jednak ulec awarii na naszym urządzeniu i się nie włączać lub wyrzucać błędy przy pobieraniu aplikacji. Jak sobie z tym poradzić?

 5. 3 sposoby na uruchomienie Windowsa 8 / 8.1 w trybie awaryjnym

  09.01.2014

  Tryb awaryjny w Windows przydaje się , gdy w systemie występują problemy, których nie możemy rozwiązać w zwykłym trybie. Często jest to też jedyny sposób na to, aby dostać się do systemu, których się nie uruchamia lub który ma z tym problemy w wyniku działania szkodliwych programów startujących wraz z systemem.

 6. Dysk jest zabezpieczony przed zapisem – jak usunąć błąd z pendrive lub karty pamięci?

  25.08.2014

  Masz pendrive'a lub kartę pamięci, podłączasz do komputera, próbujesz coś przesłać, a na ekranie pojawia się ten błąd? Nie wyrzucaj pendrive'a do kosza. Spróbuj go uratować za pomocą kilku prostych metod.

 7. Jak zdjąć blokadę iCloud w iPhone i iPad?

  13.10.2015

  Jednym z częstszych pytań zadawanych w naszym serwisie na temat iPhone'ów i iPadów jest blokada iCloud. Czy można ją odblokować albo zupełnie wyłączyć? Czy da się zdją blokadę iCloud? Dzisiaj spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie i udzielić Wam kilku przydatnych porad.

 8. Jak naprawić usługę Windows Update, gdy nie pobiera aktualizacji

  18.03.2014

  Windows Update to usługa systemowa odpowiedzialna za aktualizowanie systemów Windows. Dzięki niej do naszego komputera trafiają najnowsze poprawki wprost z serwerów Microsoft. Może się jednak zdarzyć, że usługa odmówi posłuszeństwa i wyświetli komunikat o braku możliwości wyszukania aktualizacji. Co wtedy zrobić?

 9. Twardy reset w smartfonach Samsung Galaxy

  10.10.2014

  Jeżeli masz poważne problemy ze smartfonem z serii Samsung Galaxy, polecam zrobienie twardego resetu urządzenia (Hard Reset). Pozwoli on na wyczyszczenie smartfona i przywrócenie go do ustawień fabrycznych.

 10. Jak otworzyć folder Inne w Messengerze

  12.02.2020

  Nie wiesz, jak wejść do folderu Inne w Messengerze po tym, jak interfejs aplikacji zmienił się na początku 2020 roku? Folder Inne został przeniesiony w nowe miejsce. Zobacz, jak otworzyć folder Inne w Messengerze, aby odczytać wiadomości od osób spoza listy kontaktów.

 11. Jak rozwiązać błąd o stylu partycji GPT przy instalacji Windowsa

  17.06.2015

  Próbujesz zainstalować system Windows, ale instalator nie chce Cię przepuścić przez ekran wyboru dysku? Wskazujesz czystą partycję, ale wyskakuje komunikat o tym, że wybrany dysk ma styl partycji GPT i instalacja jest niemożliwa? Zobacz, jak to rozwiązać.

 12. Jak zrobić root smartfona na każdym Androidzie

  01.10.2013

  Root umożliwia na urządzeniu z Androidem nadanie nam praw administratorskich i znaczne rozszerzenie możliwości konfiguracji i personalizacji urządzenia. Sporo aplikacji wymaga roota do prawidłowego działania. Niestety, wykonanie roota nie zawsze jest proste, ale na szczęście można to ułatwić za pomocą aplikacji Kingo Android Root.

 13. Jak oglądać polską telewizję za darmo na Androidzie

  24.06.2016

  Lubisz oglądać telewizję? Chciałbyś móc oglądać polskie kanały na żywo na ekranie swojego smartfona lub tabletu? W takim razie musisz przetestować prostą aplikację, która pozwala oglądać mnóstwo popularnych polskich kanałów na urządzeniu z Androidem.

 14. Jak rozwiązać problem uwierzytelniania w Sklepie Play na Androidzie

  10.06.2014

  Korzystając ze Sklepu Play na Androidzie może wyświetlić nam się komunikat "Wymagane uwierzytelnienie", który blokuje skutecznie pobieranie i instalowanie aplikacji. Ponowne uruchomienie Sklepu nie pomaga. Jak naprawić ten błąd i wyeliminować komunikat?

 15. Jak oglądać telewizję za darmo przez Internet?

  05.12.2013

  W sieci znajdziemy wiele sposobów na oglądanie telewizji za darmo. Kanały takie jak TVP1, TVP2, TVN, a nawet HBO są dostępne na różnych stronach w postaci strumieni nadawanych przez użytkowników. Gdzie ich szukać?

 16. Jak wyczyścić pamięć podręczną w Androidzie

  06.11.2013

  Android zaczyna zwalniać? Powodem tego może być zapchana pamięć podręczna (cache) w naszym smartfonie bądź tablecie. Pokazujemy, jak błyskawicznie ją wyczyścić.

 17. Jak korzystać z czatu Facebooka bez Messengera w Androidzie

  03.06.2016

  Facebook Messenger jest już od jakiegoś czasu wymuszany na użytkownikach portalu społecznościowego. Jeśli masz Androida, to z pewnością zauważyłeś komunikat zachęcający do pobrania Messengera. Nie chcesz tego robić, a wciąż chcesz korzystać z czatu Facebooka? Jest na to kilka sposobów.

 18. Jak znaleźć piosenkę, której tytułu ani wykonawcy nie znamy?

  30.12.2013

  Z pewnością zdarzyło wam się, że wpadła wam w ucho jakaś piosenka, ale nie znacie jej nazwy i nie możecie jej znaleźć. W reklamach, serialach, filmach możemy usłyszeć sporo ciekawej muzyki, ale nie zawsze łatwo jest dowiedzieć się, kto jest wykonawcą lub jaką nazwę nosi utwór. Jest jednak sporo sposobów na znalezienie pożądanego utworu.

 19. Jak zresetować iPhone do ustawień fabrycznych

  25.02.2014

  Kiedy pojawią się nieprzewidziane problemy z iPhonem albo gdy chcemy sprzedać naszego smartfona, warto zresetować go do ustawień fabrycznych. Pokazujemy kilka sposobów, jak to zrobić.

 20. Tryb awaryjny w smartfonach z systemem Android

  09.10.2014

  W tym poradniku chcielibyśmy omówić tryb awaryjny w Androidzie. Za jego pomocą nie tylko uruchomimy ponownie naszego smartfona czy tablet, ale również naprawimy błędy pojawiające się w systemie.

 21. Facebook Messenger - jak być niewidocznym

  05.11.2015

  W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy pokazać Wam prosty sposób, jak być niewidocznym w Facebook Messenger na Android oraz iPhone i iPad. Pokażemy też prosty sposób na ukrywanie się w czacie Facebook w przeglądarce internetowej.

 22. WPS - Jak się połączyć z siecią WiFi bez podania hasła

  06.05.2014

  Większość nowych routerów wyposażona jest w technologię WPS. Pozwala ona łączyć się użytkownikom do sieci WiFi bez podawania hasła, pomimo tego, że sieć jest odpowiednio zabezpieczona. Oczywiście łączenie odbywa się za zgodą użytkownika i ułatwia proces dołączania nowych komputerów. Czym jest WPS i jak z tego korzystać?

 23. Jak ręcznie zaktualizować Sklep Play w Androidzie

  12.06.2014

  Sklep Play to ważna aplikacja dla większości posiadaczy smartfonów z Androidem, nie dziwi więc fakt, że sporo osób chce mieć najnowszą wersję jak najszybciej w swoim urządzeniu. Pokazujemy dwie metody na szybką aktualizację Sklepu Play bez czekania, aż nasz telefon zrobi to automatycznie.

 24. Jak łatwo zrobić root Androida – dwie uniwersalne metody

  21.08.2014

  Pokazywaliśmy już jedną z uniwersalnych metod rootowania za pomocą Kingo Android Root. Dziś mamy dwie kolejne metody, które mogą pomóc wam w prosty sposób zrootować każdego Androida bez specjalistycznych narzędzi.

 25. Nie pamiętasz kodu blokady w iPhone? Jest na to sposób

  30.10.2015

  "Zapomniałem kod blokady iPhone" - takie stwierdzenie często pojawia się wśród problemów użytkowników telefonów firmy Apple. Co zrobić, gdy kod blokady iPhona wyleci nam z głowy? Jeśli nie pamięta się kodu lub urządzenie jest zablokowane - jest na to kilka prostych sposobów.

 26. Co zrobić, gdy komputer nie wykrywa telefonu z Androidem

  20.11.2017

  Podłączasz swój smartfon do komputera, ale telefon nie jest wykrywany. Komputer nie widzi go lub nie wyświetla żadnych plików i folderów po wybraniu urządzenia z listy? Zobacz, jak rozwiązać ten problem.

 27. Jak odblokować ukryte emotikony na Facebooku

  11.04.2014

  Na Facebooku swoje posty oraz wiadomości do znajomych możemy ozdobić emotikonami, czyli ikonami wyrażającymi przeróżne emocje  i uczucia. Niestety mamy dostępną tylko niewielką pulę wszystkich ikon, które są dostępne w serwisie. Możemy jednak zainstalować specjalne rozszerzenie, które odblokuje ukryte emotikony.

 28. 8 aplikacji, które musisz usunąć z Androida

  20.04.2016

  Masz smartfon z Androidem i dziwisz się, dlaczego bateria telefonu tak szybko się wyczerpuje? Albo - dlaczego nowy, dobry telefon zaczyna sobie gorzej radzić z obsługą aplikacji czy internetu? Przejrzyj zainstalowane aplikacje, bo problemy mogą być właśnie przez nie spowodowane.

 29. Jak zmienić dźwięk wiadomości w Facebook Messengerze

  27.02.2015

  Denerwuje Cię charakterystyczny dźwięk nowej wiadomości w Facebook Messengerze? To niesamowicie popularna aplikacja i ten sam dźwięk słychać w każdym miejscu publicznym, a także na spotkaniach ze znajomymi. Zobacz, jak zmienić dźwięk w aplikacji Messenger.

 30. Jak pobierać darmową muzykę na Androidzie

  17.01.2014

  Co prawda pobieranie piosenek w MP3 staje się coraz mniej powszechne ze względu na rosnącą popularność usług takich jak Spotify czy Deezer, ale wciąż są osoby, które preferują utwory  przechowywane lokalnie. Jeżeli często słuchacie muzyki na Androidzie, to możecie skorzystać z odpowiedniej aplikacji, za pomocą której wyszukacie i ściągniecie piosenki na swoje smartfony.